LG v marketingu nezaostáva. Odolnosť LG G6 prezentuje v podarenej reklame

LG v marketingu nezaostáva. Odolnosť LG G6 prezentuje v podarenej reklame

5
LG G6

Spoločnosť LG investovala v minulom roku do marketingu sumu 1,6 miliardy dolárov, čo je rozhodne dosť. Stále však zaostávala za súperom Samsung, ktorý do propagácií svojich výrobkov vložil až 10,2 miliardy dolárov.

Ako na tom budú títo dvaja rivali v tomto roku zatiaľ nevieme, no pri pohľade na ich reklamy je vidieť, že nešetrili. Po plejáde promo snímkov patriacich vlajkovým lodiam Galaxy S8 sa objavila trefná reklama aj na konkurenčný model LG G6.

Obe zariadenia charakterizuje jeden dominantný prvok, ktorým je nadštandardný displej osadený v takmer bezrámikovej konštrukcii. Aj keď je dielo od Samsungu na pohľad pôsobivejšie, LG G6 môže excelovať v kvalite vyhotovenia.

LG G6

Nesmierne odolné a kvalitné vyhotovenie už ocenil známy Youtuber JerryRigEverything, ktorý dal smartfónu poriadne zabrať. Na prezentáciu odolnosti sa zamerala aj najnovšia reklama od LG. Mimochodom, LG G6 zvládol 14 rôznych testov armádneho štandardu 810G.

Video

 • hrino

  Slusna reklama a krasny telefon :)

 • Vescho

  Akoze top reklama klobuk dole LG 😀

 • Palobn

  Nezdá sa mi že by ,,dielo“ od Samsungu bolo pôsobivejšie,ako LG…LG je symetrické,má pravidelné tvary a robustný priznaný kovový rámik;za mňa prémiovejší dizajn,ako u Samsungu-na prvý pohľad.

 • LG vedelo vždy robiť pekne produktove videa smartfonov..ale s s7čkou sa chytil už aj samsung :)

 • FILO

  Chalani potrebujem pomoc písal som si poznámky ktoré boli súkromné tak som si ich chcel dať a mať ich v súkromnom režime a po zapnutí tej funkcie som si dal ako vzor tak aj odtlačok a chcel som proste vybrať v priečinku Poznámky tie súkromné poznámky a premiestniť ich do toho súkromného priečinka lenže žiadny priečinok tam nieje len kategória ktorá sa dá pomenovať že súkromná no a nechtiac som si to vymazal ako z tej len kategórie tak aj z priečinka Poznámky a teraz to nemám nikde proste to zmizlo nieje to v telefóne je šanca že si to viem nejako ešte nájsť alebo obnoviť aby som to mal zase v telefóne či som už v riti a už to nenájdem lebo ten sukromný režim je na hovno ten nefunguje tak jednoducho ako mi fungoval na S5ke no a ani v mobile ho už nemám..neexistuje aj v mobiloch kôš ako v lc že niečo aj keď vymažete tak to viete nájsť a znovu obnoviť? Prosím odpíšte niekto ale tak lajicky aby som pochopil.