TIP: F1 2016, Deus Ex The Fall a ďalšie nadupané hry v...

TIP: F1 2016, Deus Ex The Fall a ďalšie nadupané hry v zľave!

1
F1

V ďalšom a asi už aj pravidelnom výbere zaujímavých aplikácií a hier, ktoré sa dajú stiahnuť zadarmo, resp. vo výraznej zľave, nájdete niekoľko ultimátnych titulov. Ide o hry, ktoré sa chvália prepracovanou grafikou a zvučným menom. 

Hry sú cenovo zvýhodnené v rámci obmedzenej doby, no nejaký čas ešte môžeme výhodné ponuky využiť. Niektoré aktuálne zľavnené hry sú relatívne drahé, preto môže prísť zníženie cien vhod viac ako inokedy.

F1 2016

Prvá zľavnená hra poteší milovníkov vône spáleného benzínu a vlastníkov high-end smartfónov a tabletov. Titul F1 2016 je totižto jeden z tých náročnejších, s ktorým si poradia len výkonnejšie čipsety.

Posadiť sa môžete do kokpitu rýchleho monopostu série Formula One, v ktorom si užijete preteky na všetkých oficiálnych okruhoch, ktorých je až 21. Rôzne herné režimy, ako časovka alebo rýchla jazda, robia hru len príťažlivejšou. Aktuálna cena 5,49 € klesla z pôvodných 9,99 €.

Deus Ex: The Fall

Vesmírne akčné RPG, ktoré je spojené s bojom o prežitie a globálnym sprisahaním, zaujme obrovským herným prostredím. Hra má dlhú kampaň, skvelú grafiku, zvuk a nepriateľov môžete likvidovať niekoľkými spôsobmi.

V podstate je na vás, či zvolíte čistokrvný akčný štýl, pri ktorom budú lietať triesky, alebo sa prikloníte k tajnému približovaniu a tichej eliminácii. Cena 0,99 € je pri takomto titule zanedbateľná.

Deus Ex: The FallSQUARE ENIX Ltd Akčné 1,30 USDStiahnuť

WWE 2K

hry

World Wrestling Entertainment z dielne populárneho vývojárskeho štúdia 2K bude na vaše zmysly útočiť surovosťou, intenzívnym bojom a aj emóciami. V režime kariéry začnete ako nikto, postupne sa však vyšperkujete na hviezdu každého zápasu. Vylepšovanie zručností, získavanie rešpektu a samozrejme vyhrávanie zápasov vás bude posúvať vpred. Cena – 8,99 € 3,29 €.

WWE 2K2K, Inc. Športové hry 7,99 USDStiahnuť

Rusty Lake: Roots

Päťhviezdičková point-and-click adventúrka s unikátnym príbehom a atmosférou. V hre budete budovať alebo skôr odhaľovať vlastný rodokmeň, v rámci ktorého si prežijete začiatok aj koniec života niektorých ústredných postáv.

Tajomné pátranie po živote je spojené s nečakanou zápletkou, ktorú odhalíte v 33 úrovniach. Pozor, obtiažnosť stúpa a dostať sa do finále nebude zase také jednoduché. Cena hry klesla z 2,99 € na 1,79 €.

Rusty Lake: RootsRusty Lake Dobrodružné 3,53 USDStiahnuť

Card Wars

hry

Hra inšpirovaná populárnym americkým animovaným seriálom, v ktorej vás čakajú netradičné kartové súboje. Hra je pri prvom kontakte dosť zložitá, no ak budete mať trpezlivosť, jej herný koncept určite oceníte.

Dvaja proti sebe hrajúci hráči postupne vyťahujú karty, ktoré majú rôzne vlastnosti. Karty a hrdinov použijete pri útoku na oponenta, ktorý sa bude musieť brániť. Dôležitá je stratégia a načasovanie, ktoré zvolíte, podstatnú úlohu však zohráva aj šťastie. Kedže je hra k dispozícii na stiahnutie úplne zadarmo, nič vám nebráni si ju vyskúšať. Pôvodná cena – 3,39 €.

Card Wars - Adventure TimeCartoon Network Kartové 2,99 USDStiahnuť
  • Sebastian

    no neviem F1 som skúšal na viacero telefonoch ale ta optimalizácia je dosť zlá