Samsung Galaxy S8 sa objavil v predpredaji britského obchodu. Potvrdzuje cenu

Samsung Galaxy S8 sa objavil v predpredaji britského obchodu. Potvrdzuje cenu

8
Samsung galaxy S8

Včera sme sa oboznámili s cenami, ktoré majú prislúchať novým vlajkovým lodiam kórejského giganta Samsung. Model Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostane vyššiu cenu, o ktorej informoval Roland Quandt.

Napriek tomu, že ide o spoľahlivý zdroj informácií, bol v podstate jediný, ktorý konkrétnejšie ceny priniesol. Dnes jeho informácie potvrdzuje britský predajca mobilefun.co.uk, na ktorého stránkach sa objavil predpredaj pre Samsung Galaxy S8 a dokonca aj pre jeho väčšieho súrodenca.

Ak navštívime stránky predajcu, uvidíme cenu 922,99 eur. Ide však o prepočet z britskej meny. Samsung Galaxy S8 má vo Veľkej Británii stáť 799 libier a ide o ekvivalentnú cenovku voči tej európskej, ktorá bude 799 eur. Zároveň sa tým potvrdzuje fakt, že Galaxy S8 bude citeľnejšie drahší, ako predošlá generácia.

Galaxy S8

Galaxy S8

Pre porovnanie, Galaxy S7 štartoval na britskom trhu s cenou 549 libier. Zakrivený model Galaxy S7 edge sa predával s počiatočnou cenou 639 libier. Na vysokej cene samozrejme nemusí byť nič zlé, pokiaľ bude dané zariadenie za tie peniaze naozaj stáť.

Pripomíname, že táto dvojica high-end smartfónov bude predstavená už 29. marca 2017 a podrobnosti o predstavení nájdete na oficiálnej stránke Samsung na samsung.com/sk/unpacked.

K TÉME: Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

 • FILO

  Hm a kedy sa objaví v „Antutu??? 😂 „

  • Rastislav Salamon

   vsak uz bol davnejsie, mal nieco cez 200 000 bodov

   • FILO

    A tak to mohol byť aj Xiaomi Mi6 ten tiež bude mať taký procesor ako Samsung..alebo iný fón s 835 alebo všeobecne s 10nm procesorom to mohol byť..

 • Martin

  Nezarabam sice zle, ale vyjebat liter za telefon sa mi vidi ako trosku dost.

 • Jozef Majtan

  Najlepsie pockat pokial bude v predajnach a odskusat si ho ci to ma vobec vyznam kupovat.

 • Akože „mierne vylepšený“ S7 a bude stáť o stovku drahšie? Nech sa nehnevajú, ale niesú normálny…

  • NVM

   Normálny výrobcovia asi už vymreli..

   • AndyMann

    To som si povedal aj ja este koncom minuleho roku a preto som si telefon kupil od inej, pre mna rovnako kvalitnej znacky ktora ponuka porovnatelnu muziku ak nie aj lepsiu s top vyrobcami v istych parametroch za menej € a absolutne nelutujem, som velmi spokojny.