Reťazec rýchleho občerstvenia McDonald’s testuje objednávanie jedla cez aplikáciu

Reťazec rýchleho občerstvenia McDonald’s testuje objednávanie jedla cez aplikáciu

Žiaľ, zatiaľ len v USA

2
mcdonalds

Priekopník v segmente rýchleho stravovania, spoločnosť McDonald’s, začala s testovaním zaujímavej digitálnej novinky. Vybraní používatelia si môžu objednať jedlo iba pomocou aplikácie v smartfóne.

Testovanie momentálne prebieha len v Kalifornii, no postupom času ho reťazec plánuje zaviesť do všetkých prevádzok v USA. Spolu ich je 14 000 a samozrejme nie je vylúčené, že po pozitívnej spätnej odozve smart novinku rozšíri aj na ďalšie trhy.

Takúto funkciu by mnohí určite uvítali aj u nás. Podľa informácií magazínu TREND, na Slovensku bolo v minulom roku obslúžených 18 miliónov zákazníkov.

Objednanie jedla cez appku je nesmierne jednoduché. V podstate stačí oficiálnu aplikáciu otvoriť, vybrať si konkrétne jedlo, menu alebo položky a objednávku odoslať. Zvoliť si tiež musíte miesto, respektíve prevádzku, v ktorej si jedlo vyzdvihnete alebo ho skonzumujete na mieste.

McDonald's

Jedlo budete mať pripravené čerstvé. Zamestnanci reťazca ho začnú pripravovať hneď, ako sa budete nachádzať v blízkosti vami zvolenej pobočky. Aplikácia to zistí na základe vašej polohy pomocou GPS a následne bude informovať personál.

V našich končinách môžeme využívať len aplikáciu Môj Mcdonald’s. Nájdete v nej informácie o jedlách, ich nutričných hodnotách, nechýbajú zľavové kupóny či adresy prevádzok aj s navigáciou.

Môj Mcdonald'sMcDonald´s Slovakia Životný štýl ZdarmaStiahnuť

  • loktibrada

    a apku na to aby mi vytrela riť nemate ???

  • Tritium

    Cudujem sa ze tu nebola skor taka apka. Boli by zas o krok blysie svojim lenivym americkym zakaznikom. A zvysili by obrat. Keby im pride ten pasikavy saso tlacit burgre do obyvacky. A nemuseli by si platit ani dovozne. Pri takom dennom obrate. Na celom svete. A obcas by som ich aj ja vyuzil ked dostanem chut na burger trikrat za mesiac. :D