Nový kráľ výdrže: Tento smartfón má gigantickú 7 150mAh batériu a odolnú...

Nový kráľ výdrže: Tento smartfón má gigantickú 7 150mAh batériu a odolnú konštrukciu!

10

Pre mnohých používateľov smartfónov je výdrž batérie základom. Všetci, no najmä tí, ktorí vykonávajú svoje zamestnanie vonku alebo obľubujú outdoorové športy, určite ocenia telefón, ktorý bez problémov vydrží celý jeden deň, prípadne aj druhý a tretí, bez urgentného nabíjania.

Toto samozrejme závisí hlavne od kapacity batérie a optimalizácie. A Bluboo tvrdí, že jeho nový odolný model Bluboo R1 s masívnou 7 150 mAh (SONY) batériou je tým správnym riešením problému nedostačujúcej kapacity batérie.

Smartfón s takýmto akumulátorom vám totiž poslúži štyri až päť dní na jedno nabitie. Bluboo takisto sľubuje výdrž v podobe 57 hodín surfovania po internete, 85 hodín prehrávania hudby650 hodínpohotovostnom režime. Veľké plus pripisujeme aj podpore rýchleho a bezdrôtového nabíjania.

Obrovská batéria je však len špička ľadovca. Bluboo R1 toho ponúka oveľa viac. Viac informácií vám samozrejme prinesieme v budúcej tlačovej správe. Alternatívne si otvorte web výrobcu – www.bluboo.hk.

 • Tomas JuaNex Grman

  Nieje mozne. Niekomu mozno vydrzi okolo 3 dni, ale vacsina nebude mat problem ho vybit za 2 dni. Bezne maju telefony cca 3000mAh a skoro kazdy kto ho pouziva nabija kazdy den. Poznam ludi co aj viac krat.

  @mobile

  • stanleyjr

   ak je tam MTK tak sa ani necudujem

  • Jano

   Mám note 4 a musím 2x denne nabijat….

   • Jaro Stanko

    kúp si pre NOTE 4 kryt z 10AH bateriou od ZeroLemon. vzdrží ti aj 3 dni tvrdej práce…

    http://dopice.sk/jhX

    • Jano

     No 120€ je dosť, ale je dám aj 9600 za 39€, no neviem…

  • Jancik

   Ked deti ako vy sedia cely cas pred fb,chatuju cez mess,musia zdielat aj hovno,co vyseru….tak nestaci ani 10 000mah bateria :-)

   • Tomas JuaNex Grman

    Zial ked ti nestaci 10Ah bateria, tak je na case zamysliet sa nad sebou, alebo nad svojim zariadenim. Ked naozaj toto vsetko robis na telefone bez zmysluplnej prace,tak nebude chyba nikde ibe ako v pouzivatelovi…
    Doporucujem sem tam odlozit telefon a pozriet sa okolo seba na realny svet. Casto to pomoze s vydrzou baterie ;-)

    @mobile

 • NVM

  Čo z toho keď bude mať vyše cm hrúbku..
  Wau by bolo keby mal napríklad 6500mAh batériu v 8,5mm hrubom tele..

 • Flea

  Pozname tie vydrze tych kvalitnych cinskych telefonov

  • SeppWinkler

   Aj ten najhoršie optimalizovaný systém so 7 000 mAh baterkou vydrží dlhšie ako „super optimalizovaná“ 2 700 mAh žiletka. Kecy o optimalizácii sú in a tak sú dookola preposielané. Optimalizáciou systém ušetrí max. 15 – 20% A to nehovorím o tom, že samotný Android je zle optimalizovaný a najväčšími žrútmi energie sú služby Google.