Ďalšie vysoko hodnotené hry vo veľkých zľavách. Každá za 0,99 €

Ďalšie vysoko hodnotené hry vo veľkých zľavách. Každá za 0,99 €

0

V obchode Google Play sa rozmohol zaujímavý trend, z ktorého najviac vyťažia používatelia. V poslednom období vývojári hier a aplikácií zoštíhľujú ceny pri svojich tituloch čoraz častejšie.

Niektoré sú dokonca úplne zadarmo, čo je aj včerajší príklad nesmierne obľúbenej vežičkovky Bloons TD5. Zliav môžeme nájsť niekoľko, no niektoré sa týkajú aj skôr podpriemerne hodnotených hier.

Ak už do hry investujete svoje peniaze, mala by ponúknuť zábavu minimálne na priemernej úrovni. Tituly, ktoré si môžete aktuálne stiahnuť selektívne za 0,99 eur, patria k tým lepším v obchode Google Play.

Zľavovou stálicou je ocenená hra Limbo. Tá sa so zníženou cenou objavila už niekoľkokrát a momentálne je opäť k dispozícii za 0,99 eur. Jej pôvodná cena je 5,26 eur. Za rovnakú sumu si tiež môžete kúpiť hru Prune. Prestížnym magazínom Time bola v roku 2015 ocenená ako hra roku.

Prune
Hra Prune

V hre sa doslova stanete stromom a budete rásť do výšky. Ide o oddychovú hru, ktorá je spojená s famóznym zvukovým sprievodom, umeleckou grafikou a magickou atmosférou. Za rovnakú sumu si ďalej môžete stiahnuť hry vývojárskeho štúdia SQUARE ENIX. Hovoríme o ťahovkách Hitman GO a Lara Croft GO, či titule Hitman Sniper a Deus Ex GO.

hry
Hra Lara Croft GO

Pripomíname, že zľavy pri aplikáciách a hrách zvyknú bývať časovo prísnejšie obmedzené. Preto s kúpou príliš dlho neváhajte, prípadne počkajte na ďalšie zľavy, ktoré sa určite v blízkej budúcnosti objavia.

LIMBOPlaydead Dobrodružné 5,18 USDStiahnuť
PruneJoel McDonald Hlavolamy 3,99 USDStiahnuť
Hitman SniperSQUARE ENIX Ltd Akčné 1,04 USDStiahnuť
Hitman GOSQUARE ENIX Ltd Hlavolamy 1,30 USDStiahnuť
Lara Croft GOSQUARE ENIX Ltd Hlavolamy 1,30 USDStiahnuť