67-ročný muž chytil vzácneho Pokémona. Z nadšenia na mieste dostal infarkt

67-ročný muž chytil vzácneho Pokémona. Z nadšenia na mieste dostal infarkt

1

Pokémon Go bola minulý rok jedna z najzaujímavejších hier. Nielen, že do našich životov vniesla kusisko nostalgie, všetkých hráčov dokonca prinútila vyjsť na čerstvý vzduch a chvíľu sa prejsť.

No a to vzrušenie keď ste chytili zaujímavého Pokémona. Celkom zaujímavé, že? Nie však natoľko, aby ste z toho dostali infarkt, alebo nebodaj áno?

Bohužiaľ, platí tá druhá možnosť. Len pár minút na to, ako pán Liang Weiming chytil pokémona Laprasa odpadol a zomrel. Príčinou bol infarkt, pravdepodobne z nadšenia z chytenia tak vzácnej postavičky. Pán Weiming bol skutočným Pokémon Go nadšencom. V hre mal level 28 a nazbieraných viac ako 200 príšeriek.

Mužovi sa stal osudný vzácny pokémon

Je nutné podotknúť, že žena pána Weiminga potvrdila, že 67-ročný pán trpel srdcovocievnymi chorobami a tak sa mu tak nečakané nadšenie pravdepodobne stalo osudným. Nebyť zdravotných komplikácií, pravdepodobne by to rozdýchal.

Celkovo tak ide o smutný príbeh, rodine Weimingovej vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

  • NTN Labs

    Smutne. Aj ked je fajn, ze tak stary clovek dokazal hrat hry na mobilnom telefone, u nas je technika problémom aj pre omnoho mladsie rocniky.