Úvod Výrobcovia UMi Limitovaná ponuka. UMi Plus E so 6 GB RAM lacnejšie do 20....

Limitovaná ponuka. UMi Plus E so 6 GB RAM lacnejšie do 20. februára 2017

0

Čínsky výrobca UMi v priebehu novembra minulého roka predstavil model Plus E, ktorý bol vôbec prvý s použitým čipsetom MediaTek Helio P20. Okrem výbavy zariadenie zaujalo aj dizajnom.

Neskôr v tom istom mesiaci prišla premiéra prevedenia Onyx Black, o ktorom výrobca tvrdil, že bolo vyhotovené tak, ako matné čierne prevedenie smartfónu iPhone 7. Prevedenie Onyx Black, subjektívne, smartfónu UMi Plus E pristane asi najlepšie.

Konkurencieschopnosť smartfónu Umi Plus E tkvie hlavne v jeho predajnej cene. Čínski výrobcovia vedia ponúknuť zariadenia, ktorých výbava je podstatne lepšia, ako by ste pri ich predajných cenách očakávali. Ak sú navyše spojené s príťažlivým dizajnom, je na mieste o nich minimálne uvažovať.

UMi Plus E poháňa už spomínaný čipset Helio P20 (osem jadier, takt 2,3 GHz), ktorý je spojený so 6 GB kapacitou operačnej pamäte. Štedré je aj 64 GB úložisko (+microSD slot). 5,5-palcový LPTS displej vyrobil renomovaný Sharp, ktorý ho vybavil FHD 1080p rozlíšením.

UMi Plus E

UMi pri tvorbe tohto smartfónu využilo kapacity ďalších renomovaných výrobcov. 4000 mAh batéria Sony podporuje PE+ technológiu rýchleho nabíjania a zážitky pre zmenu zachytíte fotoaparátom Samsung. Rozlíšenie má 13 Mpx a šošovka je zhotovená až z piatich elementov. Na prednej strane nájdeme menej výraznú 5 Mpx selfie kameru. Touch ID ako snímač odtlačkov prstov pochádza od spoločnosti Microarray

Jednoliate telo smartfónu je zhotovené z hliníku kvalitatívnej triedy, ktorá sa používa v leteckom priemysle. Spomenieme ešte podporu pre 800 MHz LTE pásmo alebo OS Android v čistej podobe vo verzii 6.0 Marshmallow.

Dočasne znížená cena

Z aktuálnych predajných akcií, ktoré môžeme vo vlnách internetu nájsť, sa zaujímavo javia dve. Aktuálnu cenu necelých 216 eur nájdeme u medzinárodného predajcu Deal Extreme, ktorý ponúka bezplatné doručenie k nám na Slovensko.

Trochu vyššiu, približne 219-eurovú cenovku nájdeme u predajcu CooliCool. Aj ten ponúka bezplatné doručenie do našej krajiny. Pri jeho ponuke si môžete všimnúť darček v podobe koženého puzdra, ktoré bude k objednávke pribalené automaticky.

UMi Plus E

Podľa dostupných informácií budú znížené ceny platiť len do 20. februára 2017 a s odosielaním objednávok začnú predajcovia ešte pred koncom mesiaca. Obe zmienené akcie, ako aj oficiálne promo video pre UMi Plus E nájdete nižšie.

>>> Zobraziť UMi Plus E na Deal Extreme <<<

>>> Zobraziť UMi Plus E na CooliCool <<<

Video