LG G6 bude mať väčšiu batériu ako predchodca. Nebude ale odnímateľná

LG G6 bude mať väčšiu batériu ako predchodca. Nebude ale odnímateľná

3
Prvý pohľad na LG G6, ktorý sa nám naskytol pred niekoľkými dňami

Do skladačky LG G6 nám dnes pribudol ďalší kúsok. Kórejský magazín ET News prišiel s overenou správou, ktorá vypovedá o kapacite batérie a jej uložení. 

Dobrou správou je, že akumulátor v LG G6 bude mať väčšiu kapacitu ako ten, ktorý sme mohli vidieť v modulárnom LG G5. Kapacita vzrástla o 400 mAh, model G6 teda bude držať pri živote 3200 mAh akumulátor.

Niektorých možno nepoteší jeho fixné uloženie. LG G3, LG G4 aj LG G5 bol konštrukčne navrhnutý tak, aby ste si vybitú batériu mohli vymeniť za plne nabitú. Stačilo odňať zadný kryt, poprípade modul pri poslednom menovanom.

batériu

Za nevymeniteľnosť batérie dostaneme rozhodne adekvátnejšiu kompenzáciu. LG G6 bude odolný voči vode a prachu (zrejme IP68), čoho by nebolo možné docieliť pri vymeniteľnej batérii alebo kryte, ktorý sa dá odňať.

K TÉME

 • NVM

  Nah..stále je to nič moc..tu mohla G6 vynikať voči S8mičke..čo majú s tou trojkou všetci..boja sa 4tisíc,5tisíc mAh ale tak žial myslia marketingovo..

  • Marek

   nie nechcu urobit 200g vaziace a 1cm hrube hrudy…

   • NVM

    Podla mňa 8.5 mm nie je hruda ktorá by v ruke vadila práveže by sa lepšie držala nie jak tieto dnešné žiletky režúce do dlane..nepindal by som vždy na výdrž keby konečne dali jednu z tých ospevovaných batérii ktoré vydržia ovela viac atď. no tých sa asi nikdy nedočkáme tak aspoň nech kapacity zväčia keď už nič iné..a k tej hmotnosti stále sú to g a nie kg 😃 takže tak no..