Deezer v Telekome od februára v novej podobe

Deezer v Telekome od februára v novej podobe

0

Tri roky od uvedenia hudobnej služby Deezer prichádza Telekom s novou podobou využívania služby pre svojich zákazníkov. Od februára 2017 môžu službu využívať za nových podmienok – s 50% zľavou oproti štandardnej cene.

Zákazníci Bez záväzkov, všetkých Happy paušálov, resp. aj služieb pevnej siete (Pevná linka, Magio internet, Magio TV) si môžu aktivovať špeciálny variant Deezer Premium Plus s viazanosťou na 12 mesiacov len za 2,99 € mesačne. Pre jednoduchú aktiváciu vytvoril Telekom aj SMS príkaz DEEZER 12M ZAP na číslo 12323.

Druhou možnosťou je využívanie Deezer Premium Plus bez viazanosti – táto možnosť je pre zákazníkov Telekomu k dispozícii za 4,99 € mesačne. Pre aktiváciu tejto služby je určený SMS príkaz DEEZER ZAP na číslo 12323.

Aktuálne ponúka Deezer prístup ku viac ako 40 miliónom skladieb rozličných žánrov a uvádza viaceré single či albumy v premiére resp. pri celosvetovom uvedení. Zákazníci s Deezer Premium Plus môžu využiť množstvo funkcií ako napríklad počúvanie hudby v off-line režime, Flow či tvorbu a zdieľanie playlistov. Deezer je k dispozícii pre smartfóny, tablety i PC na operačných systémoch Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry a Windows.