Úvod Piatková porcia Piatková porcia aplikácií: Prepracované počasie, analyzátor batérie alebo hra Deus Ex GO

Piatková porcia aplikácií: Prepracované počasie, analyzátor batérie alebo hra Deus Ex GO

3

V piatkovom predvíkendovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete prevodník súborov, automatický nástroj pre tvorbu videí z vašich fotografií alebo užitočný analyzátor batérie.

Ďalej môžete otestovať prepracovanú a peknú appku počasia alebo komplexnú čítačku rôznych správ a mediálnych výstupov. Hráčov určite dostane nový hit Deus Ex Go, zábavný simulátor chôdze, závodná hra, šermovanie a logická, nervy dráždiaca padajúca lopta.

Easy File Converter

aplikáciíTáto novinka v obchode Google Play dokáže prekonvertovať rôzne typy súborov, od tých textových až po video a fotografie. Všetky súbory sú šifrované SSL certifikáciou, plná verzia aplikácie vás zbaví reklám a budete môcť pretvoriť neobmedzený počet súborov na iný formát.

Storyo

Pokiaľ máte v smartfóne množstvo fotografií a uvažovali ste, že by ste z nich spravili krátke video, resp. prezentáciu, uľahčí vám to Storyo. Ide o akýsi automatický generátor videí, ktorý použije práve vaše snímky uložené v smartfóne. Výsledkom sú až nečakane podarené videá.

AccuBattery

AccuBatteryUžitočný nástroj, ktorý preverí zdravie vašej batérie. Môžete sa pozrieť, čo ju nadmerne vybíja, aká je jej efektivita alebo vám AccuBattery prezradí, kedy odpojiť akumulátor, resp. smartfón z nabíjačky. Pokiaľ zabudnete, upozorní vás alarm.

News360

Výkonná a personalizovaná čítačka spravodajského obsahu a iných správ. Aplikácia analyzuje, ako ju používate a aký obsah čítate, na základe čoho vám vyberá tie najdôležitejšie a najzaujímavejšie články. Po nastavení podľa vašich požiadaviek budete v obraze v každom odvetví.

Weather Mate

Weather_MateDlho sme v obchode Google Play nenatrafili na takto podarenú aplikáciu počasia. Skvelý dizajn, žiadne reklamy, množstvo funkcií a údajov, pričom si môžete sami zvoliť zdroj meteo dát. K dispozícii je Foreca, Weather Underground, Accuweather a The Weather Channel. Samozrejmosťou je rovnako kvalitný widget.

The Giant Drop

Ak ste sa pri hraní hry dlho nerozčuľovali, nech sa páči. Skvelý herný koncept, v ktorom musíte zastaviť padajúcu loptu vždy, keď sa objaví geometrická prekážka. Cieľom je samozrejme prejsť cez ňu bez dotyku. Hra ponúka jednoduché ovládanie, množstvo labyrintov a peknú grafiku s animáciami.

Deus Ex GO

Tvorcovia hier Hitman GO a Lara Croft GO prišli s ďalším titulom. Ide o skvelú ťahovú puzzle hru, ktorej dej sa odohráva v štylizovanej interpretácii Deus Ex vesmíru.

Rivals Masters

Čím rýchlejšie pôjdete, tým lepšie skóre získate. Vašou úlohou bude uháňať po diaľnici, vyhýbať sa prekážkam a hustej premávke. K dispozícii budete mať samozrejme exotické vozidlá a oku ulahodí pekná 3D grafika.

Steppy Pants

Poriadne zábavný simulátor chôdze. Zachovajte pokoj a rozvahu, nasledujte inštrukcie a dostaňte sa do najbližšieho záchytného bodu aby ste nemuseli začínať od začiatku.

FIE Swordplay

swordplayŠermovanie sa vám môže zdať nudné, no vedzte, že nie je. Dôkazom je aj táto hra, ktorá ponúka špičkové grafické spracovanie, autentické pravidlá a systém boja. Extrémne množstvo pozitívnych hodnotení v Google Play hovorí za všetko.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!