Piatková porcia Android aplikácií a hier vám v tomto týždni ponúka appku, ktorá nesmie chýbať žiadnemu účastníkovi festivalu Pohoda 2016. Veľmi dôležitá je aj oficiálna aplikácia Tour De France 2016 pre všetkých nadšencov tohto športu.

Vo výbere ďalej nájdete skvelý inteligentný budík, nový launcher, ktorý ocenia majitelia starších alebo menej výkonných smartfónov a na záver nechýba podobne ladený internetový prehliadač. Hráči upriamia pozornosť na zábavnú adventúru, hry inšpirované seriálom Walking Dead alebo kapelou Iron Maiden a zahrať sa budete môcť tiež na šéfa ťažobnej spoločnosti.

Pohoda 2016

pohoda

Oficiálna interaktívna aplikácia pre festival Pohoda 2016, ktorý sa koná tento víkend. Nájdete v nej aktuálny program, informácie o interpretoch, nechýba mapa alebo skvelá lokalizácia kamarátov. Aplikáciu zastrešil operátor Orange.

Tour De France 2016

tour

Fanúšikovia festivalov pôjdu na Pohodu a fanúšikovia cyklistiky a Petra Sagana budú ostro sledovať prestížne športové podujatie Tour De France. Aj v tomto prípade je k dispozícii oficiálna aplikácia plná všetkých potrebných informácií.

Good Morning Alarm

Good Morning

Inteligentný budík, ktorý vám nájde optimálny čas budenia, ukáže vám štatistiky o vašom spánku a budík dokonca optimalizuje budenie na základe poveternostných podmienok. Samozrejmosťou sú príjemné melódie budenia a relaxačná hudba.

ASAP Launcher

aplikácií

Ďalší nový a dobre optimalizovaný launcher v obchode Google Play. Podľa jeho popisu môžete robiť so smartfónom všetko čo chcete oveľa rýchlejšie a bez zbytočného neporiadku. Vývojárom sa tento koncept v celku podaril naplniť.

Bit Browser

aplikácií

Ľahký a rýchly prehliadač, ktorý je navrhnutý špeciálne pre smartfóny s menším výkonom, či obmedzenejšou kapacitou operačnej pamäte. Napriek tomu v ňom nájdete množstvo funkcií, ktorými sú vybavené veľké prehliadače.

Wonky Tower

Mať opicu a byť opica je rozdiel. V tejto hre vás čaká honba za banánmi, no nebude to také jednoduché. Aby ste sa k svojmu obľúbenému ovociu dostali, budete musieť budovať stabilné a šplhaniaschopné konštrukcie.

Squiggle Dodge

Dynamická hrateľnosť a skvelý soundtrack. Nakláňaním smartfónu budete musieť zbierať dôležité elementy tak, aby ste sa vyhli prekážkam a postúpili do ďalšieho levelu. Skvelé pre zahnanie chvíľkovej nudy.

Idle Miner Tycoon

Úplne bezplatná hra bez in-app nákupov. Vyskúšajte si, aké to je byť baníkom. Zlepšujte ťažobné procesy, optimalizujte pracovné postupy, najímajte manažérov a automatizujte celé odvetvie.

Maiden: Legacy of the Beast

Úžasný herný titul, ktorý je po obsahovej aj grafickej stránke inšpirovaný legendárnou kapelou Iron Maiden. V hre budete bojovať s neúprosnými nepriateľmi s epickým cieľom zachrániť svet.

Fear the Walking Dead: Dead Run

Hra Fear the Walking Dead: Dead Run vychádza z obľúbeného seriálu televízie AMC a v podstate ide o hru z kategórie „endless runner“. V tomto prípade ale budete musieť zapojiť trochu taktiky a unikať v post-apokalyptickom meste Los Angeles.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!