Úvod Piatková porcia Piatková porcia aplikácií: Rýchly prehliadač, nové počasie, galéria alebo legenda Titan Quest

Piatková porcia aplikácií: Rýchly prehliadač, nové počasie, galéria alebo legenda Titan Quest

1
aplikácií

Piatok nás opäť dobehol a spolu s ním sme si pre vás opäť pripravili výber desiatich kúskov z obchodu Google Play, ktoré stoja za inštaláciu. Vyskúšať môžete poriadne rýchly prehliadač, novú appku počasia, alebo prepracovanú galériu.

Aplikácie dopĺňa nástroj pre bezdrôtový prenos súborov z počítača do smartfónu alebo tabletu, a súboje krátkych videí od rôznych užívateľov. Medzi hrami natrafíte na akčnú strielačku, strategickú hru, skvelú oddychovku, simulátor ohňostroja, alebo PC legendu Titan Quest.

AC Browser

ac browser

Extrémne rýchly a jednoduchý prehliadač s podporou HTML5 a všetkým, čo potrebujete pri surfovaní po internete. Aplikácia nemá ani 1 MB, čiže nezaťaží váš systém či internú pamäť. V Google Play si AC Browser vyslúžil len najvyššie hodnotenia.

Weather Forecast

weather

Mať detailný prehľad o počasí príde vhod najmä teraz, v období letných dovoleniek, výletov a turizmu. Ak vás vaša obľúbená appka počasia omrzela, dajte šancu nejakej novej. Weather Forecast vás určite osloví.

A+Gallery

A Gallery Photos

Špičková galéria pre množstvo vašich fotografií a videí. Galéria využíva niekoľko prvkov z iOS zariadení, ktoré fungujú skvele. Samozrejmosťou sú široké možnosti synchronizácie, zdieľania, úprav alebo radenia snímok.

Red Bull Clashem

redbull

Zaujímavý video koncept. V aplikácii sa vám zobrazia dve päťsekundové videá a vy musíte rozhodnúť, ktoré je lepšie. Samozrejme môžete nahrať svoje vlastné a sledovať tie najlepšie v rebríčkoch.

Flying File

aplikacia

Prenos súborov medzi počítačom a koncovým Android zariadením. Všetko v bezdrôtovej sieti a poriadne rýchlo v reálnom čase. Prenášať môžete niekoľko súborov narazň a to platí aj pre objemnejšie médiá akými sú napríklad videá.

GLITCH

Zábavná sci-fi strielačka, v ktorej budete vystupovať ako vírus obťažujúci počítače. Každá hra je jedinečná, nechýba množstvo misií, budete si môcť kupovať nové zbrane, štíty alebo vylepšovať zručnosti.

Battleplans

Akciou nabitá strategická hra, v ktorej budete svojich vojakov posielať do epických súbojov v reálnom čase. Bojovať musíte o cenné zdroje, ktoré potrebujete k rozvoju.

Titan Quest

titan quest

Tento titul je drahý, no musíme ho spomenúť. Ide o legendárnu PC hru z roku 2006, ktorá sa dočkala mobilného spracovania. Akčné RPG dejovo zasadené do mytológie určite pozná každý fanúšik žánru.

Hanabi Party

Nikdy by nám nenapadlo, že púšťanie virtuálneho ohňostroja bude také zábavné. V hre budete musieť vytvoriť čo najkrajší ohňostroj a získať čo najvyššie skóre. Svoje čaro má aj ručne kreslená grafika hry.

Klocki

Čistá logická hra, v ktorej musíte spájať do celku rozhodené čiary a línie. Ide o skvelú oddychovku, ktorú dopĺňa podobne ladený soundtrack a upokojujúce zvuky. Ak sa vám zapáčia, ich autorom je Wojciech Wasiak.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!