Ani sme sa nenazdali a v kalendári opäť svieti piatok. Predvíkendové chvíle si môžete spríjemniť desiatkou aplikačno-herných tipov. Hneď v úvode vám odporúčame funkciami nabitého správcu osobných financií.

Výber pokračuje vývojárskou inšpiráciou, správcom zdvojených notifikácií, skratkami pre aplikácie, ale aj ich funkcie. Nechýba zdieľaný časovač pre tých, ktorí chcú mať každú udalosť alebo šport presne načasovaný. V hrách nájdete simulátor farmárčenia, ktorý je teraz úplne zadarmo, skvelú logickú hru, RPG masaker Final Fantasy alebo licencovaný vojenský simulátor.

Expense IQ

Špičkový správca osobných financií, ktorý obsahuje až neuveriteľné množstvo rôznych nástrojov a možností. Tie vám umožnia držať dokonalý prehľad o každom výdavku či príjme.

Playbook for Developers

Ak uvažujete, že by ste jedného dňa vytvorili aplikáciu pre OS Android a umiestnili ju do obchodu Google Play, pomôcť vám môže táto appka. Pochádza priamo od Googlu a nájdete v nej množstvo tipov, ako aj sprievodcu k vývoju aplikácií pre Android. Obsahuje články, návody a rôzne videá.

Mirrordrin

mirrordin

Ak používate viac Android zariadení, napríklad služobný a súkromný smartfón, poprípade ešte tablet, určite ste sa stretli s jedným notifikačným problémom. Upozornenia z jednej služby sa vám zobrazovali na každom zariadení. Mirrordrin synchronizuje notifikácie tak, že po interakcii s nimi zmiznú z každého určeného smartfónu alebo tabletu.

App Shortcut Maker

App Shortcut Maker vám umožní vytvoriť skratku akejkoľvek aplikácie alebo jej vnorenej funkcie, ktorú si následne umiestníte na domácej obrazovke. Môžete si zvoliť tiež vlastný dizajn ikony skratky z fotografie alebo balíčka ikoniek.

Connected Timer

Timer

Na prvý pohľad obyčajný časovač. Tento kúsok sa ale synchronizuje naprieč zariadeniami, čiže budete mať zostávajúci čas stále na očiach. Timer sa skvele hodí pri rôznych športoch, pracovných alebo školských úlohách. Niektorí ľudia si dokonca nastavujú zostávajúci čas do začiatku dovolenky, Vianoc alebo len priateľského stretnutia.

Caterzillar

Koncept legendárnej hry Snake žije aj dnes. Caterzillar je húsenica a vašou úlohou bude zjesť všetko, čo vám príde pod ruku. Do cesty sa vám zase postavia nepriatelia v štýle hry Super Mario. Celkovo na vás čaká 32 prešpekulovaných levelov.

Marina Militare It Navy Sim

militaryPrvý letecký a námorný simulátor s oficiálnou licenciou talianskeho námorníctva. Prevezmite kontrolu nad lietadlami, vrtuľníkmi a bojovou flotilou v situáciách, ktoré sú inšpirované reálnymi udalosťami.

Farming Simulator 14

Nie, že by bol Farming Simulator 14 nejakou novou hrou, no k dispozícii je aktuálne úplne zadarmo! Rozbehnite svoju poľnohospodársku kariéru so všetkými strojmi, plodinami a agendou tak, aby ste boli čo najúspešnejší.

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

Final-Fantasy

Úplne nový titul Final Fantasy pre smartfóny. Ponorte sa do príbehu čistokrvného reprezentanta žánru RPG aj s postavami z minulých dielov s celosvetovým publikom.

Delugional

Originálna logická hra, v ktorej hlavnú úlohu zohrávajú šesťhrany. Prostredníctvom nich musíte vybudovať kanál, ktorým privediete vodu k ryžovým poliam.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!