aplikácií

Sobotňajšia porcia Android aplikácií a hier vám tento krát odporúča aplikáciu, vďaka ktorej budete mať prehľad o polohe svojich najbližších, budík s funkciou bezdrôtového streamu hudby, aplikáciu, ktorú musí mať každý hráč videohier, nástroj na prevod videa do mp3 formátu a ovládanie smartfónu fyzickými gestami.

Herný segment tentokrát zastupuje logická hra s farbami, dynamické adventúry, strategicko-ťahová westernovka a vesmírne likvidovanie všetkého pohybujúceho sa.

Fringle

Úžasná aplikácia, ktorá slúži ako sociálny komunikačný nástroj pre priateľov a rodinu s funkcionalitou dočasného zdieľania polohy. Či už sa chystáte na večeru s partičkou kamarátov, idete niekoho vyzdvihnúť na letisko alebo potrebujete niekoho nového navigovať vo vašom meste, môžete mať prehľad o aktuálnej polohe každého zúčastneného.

Music Alarm Clock Sleep

alarm

Na prvý pohľad len jeden z ďalších budíkov v obchode Google Play. Tento vás však vďaka funkcii SleepCast dokáže zobudiť prostredníctvom vašej vlastnej hudby v smartfóne, ktorá môže vychádzať z pripojených reproduktorov prostredníctvom technológií Bluetooth, DLNA alebo UPnP. Nič vás neprebudí lepšie ako ranná diskotéka.

Joystick

Ak ste vášnivý hráč videohier alebo aspoň niekoho takého poznáte, odporučte mu túto aplikáciu. Tá je plná herných noviniek, videí, živých Esports trunajov a vlastne všetkého, čo sa počítačových a video hier týka.

Gravity Gestures

Aplikácia, ktorá vám umožní priradiť rôzne funkcie štyrom gestám. Ide o rotácie na osi X, Y, Z a zatrasenie zariadením. Spustiť môžete LED svetlo, zapnúť WiFi alebo Bluetooth a mnoho ďalšieho.

Flvto Converter

aplikácií

Flvto Converter vám umožní previesť video súbory do formátu .mp3 priamo v smartfóne, nech ste kdekoľvek. Stačí do aplikácie zadať odkaz na video, spustiť konvertovanie a stiahnuť .mp3 súbor.

Color Pin

color pin

Jednoduché a farebné hranie prináša spojenie pozornosti, presnosti a správneho načasovania. Hra je vhodná pre každého, a to najmä pre tých, ktorí milujú prekonávať výzvy v uvažovaní a obratnosti.

Lost Frontier

Fantasy-western, v ktorom sa podarilo skombinovať strategicko-ťahový herný koncept s vtipom a istou dávkou návykovosti. Pozrite si trailer.

Frantic Shooter

Vesmír potrebuje potrebuje hrdinu a tým ste práve vy! Epická arkádová strielačka, ktorá vám nedá vydýchnuť. Zlikvidujte všetkých cudzincov a iný vesmírny odpad najlepšie, ako viete.

Tiny Sea Adventure

Pekne graficky spracované podmorské dobrodružstvo. Nasadnite do malej žltej ponorky, chytajte padajúce mince, vyhýbajte sa rôznym potvorám a hlavne, dosiahnite čo najvyššie neprekonateľné skóre.

Nonstop Knights

Dynamická hra navrhnutá tak, aby ste ju mohli hrať len jedným palcom na ruke. Dobrodružný príbeh dopĺňa množstvo odmien ale aj povinných prestávok. Pozrite si trailer.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!