V prvej júnovej piatkovej porcii Android aplikácií vám tentokrát odporúčame aplikáciu, ktorá vám pomôže s pokojom a produktivitou, skvelý VPN server, novú appku pre fotoaparát, overený a silný nástroj pre zálohovanie dát, či zbernicu všetkých športových výsledkov a štatistík.

Hráčom nesmie ujsť, arkádovo ladená a oceňovaná hra, 3D rozprávkové dobrodružstvo, neposedné skákajúce RPG opice, náročný taktický titul či krkolomné triky na skateboardoch.

Noisli

noisili

Potrebujete zrelaxovať alebo máte problémy zaspať? Táto aplikácia pracuje ako generátor príjemných zvukov, ktoré prehlušia nepríjemné tóny okolia a pomôžu vám nie len s upokojením, ale aj s produktivitou. Stačí si vybrať len konkrétny zvuk.

NordVPN

Kašlite na lokálne obmedzenia internetového obsahu. Vďaka NordVPN sa ľahko dostanete k akémukoľvek obsahu a odkiaľkoľvek. Stačí zadať svoj e-mail, heslo a môžete využívať jedinečný algoritmus NordVPN serverov.

Footej Camera

camera

Nová aplikácia pre fotoaparát, ktorá kombinuje intuitívne užívateľské prostredie s množstvom rôznych nastavení a funkcií. Zachyťte tie najlepšie momenty života v maximálnej kvalite.

Helium

Helium-650-80

Protokoly hovorov, správy, aplikácie či iný obsah. Nikto nechce stratiť svoje dáta zo smartfónu a Helium sa postará o to, aby sa to nestalo. Skvelý nástroj pre zálohovanie sa hodí napríklad pri obnove výrobných nastavení smartfónu.

theScore

thescore-gallery

Aplikácia, ktorá by nemala chýbať žiadnemu fanúšikovi športov. Kompletný feed štatistík a výsledkov pre Premier League, Champions League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Europa League, European Championships, World Cup, Formula 1, ATP tennis, MMA, PGA golf, NFL, NCAA Football, MLB, NBA, NHL a ďalšie významné športové udalosti.

Astra

Originálne spracovaná arkádová hra, ktorá sa odohráva vo vesmíre. Vývojári sa inšpirovali gréckou mytológiou. Hodnotenia rešpektovaných serverov Appadvice 9/10, IGN 8,8/10, TouchArcade 8/10, PocketGamer 7/10 hovoria za všetko.

Brothers: A Tale of Two Sons

Sprevádzajte dvoch súrodencov Naiu a Naiee po ceste ich rozprávkovým dobrodružstvom. Hra sa vyznačuje pekným grafickým spracovaním a ovládaním, prostredníctvom ktorého budete riadiť oboch jedincov súčasne.

Tiny Monkey Escape

Kombinácia arkádovej skákačky s RPG konceptom urobila z tejto hry zábavný titul pre všetky vekové kategórie. Zbierajte zručnosti a zlepšujte svoje schopnosti.

Skateboard Party 3

Skateboard Party je späť. Tretie vydanie populárnej hry ponúka v hlavnej úlohe s profesionálnym skaterom Gregom Lutzkom plejádu extrémnych trikov v ôsmich unikátnych lokalitách.

NeoWars

Neo Wars je RTS hra s sci-fi tématikou zameraná na silné taktické zmýšľanie. V hre budete musieť vybudovať efektívnu distribučný sieť medzi zdrojmi, no pozor. V hre nie ste sami.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!