V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier vám tentokrát odporúčame šikovný widget kalendára s kompletnou agendou, nástroj, ktorý vám doslova povie odkiaľ fúka alebo analyzátor WiFi sietí. 

Nainštalovať si tiež môžete pekný zámok obrazovky alebo silný nástroj, vďaka ktorému sa dokážete prihlásiť do viacerých účtov v jednej službe súčasne. Nudu zaženiete nadupanou akčnou hrou, vizuálne skvele spracovaným vesmírnym hlavolamom, futbalovým simulátorom, pestovaním sukulentov alebo na záver, zábavným ródeom.

Calendar Widget

Calendar-Widget-1-752x490

Moderný, pekný a užitočný widget, ktorý vám ukáže všetky dôležité dáta z vášho Google Kalendára. Widget bezproblémovo integrujete do akéhokoľvek rozloženia domácej obrazovky tak, aby vám to vyhovovalo.

Windy

unnamed

Stále neviete odkiaľ fúka? Windy vám poskytne detailné informácie o sile a smere vetra, predpovede na viac dní dopredu a podobne. Na prvý pohľad možno zbytočnosť, no appku ocenia napríklad rybári, alebo vyznávači rôznych športov. Naplánovať si výlet na bicykli tak, aby vám fúkalo do chrbta príde vhod.

WiFI Analyser

rvvr

Užitočný analyzátor WiFi siete v retro dizajne starých meracích zariadení. Aplikácia sa hodí, ak napríklad hľadáte miesto pre nový router. Appka vám zobrazí presné údaje o frekvencii, sile, kanáloch, nechýbajú grafy, šírenie alebo vzájomné prekrývanie signálu.

Parallel Space

Parallel-Space

Parallel Space vám umožní prihlásiť sa do viacerých účtov rôznych služieb a aplikácií naraz. Parallel Space je založený na platforme MultiDroid, čo je vôbec prvý engine určený pre virtualizáciu aplikácií na OS Android.

DIY Locker – DIY Photo

aplikácií

V celku originálny zámok obrazovky, ktorý slúži na odblokovanie zariadenia prostredníctvom fotografií, ktoré si sami zvolíte. Aplikácii nechýbajú pekne spracované tapety alebo klávesové skratky.

RAID HQ

Ak obľubujete akčné a dynamické hry, RAID HQ bude niečo pre vás. V hre budete musieť vylepšovať nielen svoje vojsko, ale aj ostrov tak, aby bol nedobytný. Skvelá súbojovka na klany a tímy dostane každého. Pozrite si trailer.

Viridi

Vizuálne veľmi príťažlivá hra, s upokojujúcim herným konceptom. V hre budete mať kvetináč sukulentov, o ktorý sa musíte príkladne starať. Tie rastú v reálnom čase. Ide o akýsi trenažér základného stupňa záhradkárstva.

Sim Betting Football

Futbalových hier a rôznych manažérov nájdeme v obchode Google Play niekoľko. No simulátor futbalového stávkovania je veľmi zábavná novinka. Detailný prehľad o tímoch a zápasoch môžete razom zužitkovať.

_PRISM


Táto hra nie je lacná, v dnešnom výbere však nesmie chýbať. Ide o logický hlavolam, ktorý bol nominovaný na niekoľko cien. Vizuálne ohromujúci titul vás prevedie geometriou vesmíru a mytológiou prostredníctvom intuitívneho dotykového ovládania.

Rodeo Stampede

Vyzbrojený lasom a poriadnym klobúkom osedláte neposedného býka, alebo vlastne akékoľvek zviera a vyberiete sa na lov tých najlepších kúskov, ktorými následne naplníte svoju súkromnú Zoo. Zábavná hra v milej „lego“ grafike zaženie akúkoľvek nudu.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!