EURO 2016. Majstrovstvá Európy vo futbale sú bezpochyby jedným z najočakávanejších športových sviatkov a udalostí tohto obdobia. Žiadnemu futbalovému fanúšikovi by nemal ujsť prehľad o tabuľkách, tímoch, zápasoch, štatistikách a vôbec o celom dianí.

Celé dianie môžete sledovať v pohybe a vlastne kdekoľvek. Postačí vám na to smartfón a mobilná verzia nášho popredného športového webu športky.sk. Pripravili sme si pre vás špeciálnu kategóriu venovanú práve udalosti EURO 2016 v prehľadnej a rýchlej mobilnej verzii.

euro 2016Hneď na úvodnej stránke vás privíta veľký banner, prostredníctvom ktorého sa jedným dotykom presuniete do požadovaných kategórií. V nich nájdete kompletný prehľad o celom programe, vrátane všetkých odohraných, ale aj ešte neuskutočnených zápasoch s dátumom, časom, skupinou a hlavne výsledným skóre.

sprt3 (1)

Kategória tabuliek vám zobrazí prehľadný stav poradia v zúčastnených skupinách, počet odohraných zápasov, výhier a hlavne bodov, ktoré každému danému tímu prislúchajú. Samozrejmosťou sú detailné informácie o tímoch. Stačí kliknúť na konkrétnu vlajku krajiny a k dispozícii máte nielen meno hráča, jeho vek, váhu a výšku, ale aj tím v ktorom pôsobí.

euro 2016

Žiadna veľká športová udalosť sa nezaobíde bez štatistík. V tej našej nájdete nielen tímové štatistiky, ale aj zhodnotenie najlepších strelcov celého turnaja. Pri nich nájdete tiež počet udelených žltých a červených kariet. V aktívnom dianí vás udržia online prenosy z jednotlivých zápasov a osobitnú pozornosť by ste mali venovať kategórii, ktorá je zvlášť venovaná nášmu slovenskému tímu.

euro 2016

Tam nájdete dátumy a časy zápasov, ktoré sme už odohrali a ktoré nás čakajú. Výsledné skóre dopĺňa detailný online prehľad celého priebehu jednotlivých zápasov. Športoví fanúšikovia už rátajú s prehľadmi o držaní lopty, počte striel na bránu, ale aj aktivite či aktuálnej kondícii a atmosfére na ihrisku. Textové spravodajstvo je priebežne dopĺňané o autentické fotografie a krátke video prehľady najdôležitejších udalostí zápasov. Stačí, ak na svojom smartfóne alebo tablete navštívite optimalizovanú mobilnú verziu stránky na adrese m.sportky.sk a podujatie EURO 2016 budete mať doslova na dlani nech ste kdekoľvek.