Týždeň ubehol ako voda a vy si víkend môžete spríjemniť napríklad aj novými tipmi na aplikácie alebo hry z obchodu Google Play. Naučiť sa môžete úplné základy programovania, použiť novú uzamykaciu obrazovku, nastaviť si hlasitosť rôznych upozornení, vytvoriť krátky kreslený film alebo pozor, môžete sa vrátiť v čase s appkou Timehop.

Hráčov neminie skvelé akčné RPG Assassin’s Creed, druhý diel obľúbenej hry Vector, veľmi jednoduchá a minimalistická 1D hra, ktorá otestuje vaše reflexy a trpezlivým jedincom určite odporúčame čínsky Mahjong v Deluxe edícii.

Encode: Learn to Code

encode

Encode je skvelá aplikácia, ktorá vás naučí základy programovania. Nástroj využíva JavaScript, no v podstate ide o univerzálneho „učiteľa“ pre úplných začiatočníkov, ktorí nikdy predtým neprogramovali. Mierne pokročilí alebo úplne pokročilí jedinci si tak na svoje neprídu.

Sesame Lock Screen

Napriek svojmu názvu, nejde len o obyčajnú uzamykaciu obrazovku. Prostredníctvom nej môžete okamžite pristupovať k obľúbeným aplikáciám alebo k tým, ktoré používate najčastejšie. Dokonca je k dispozícii aj klávesnica, prostredníctvom ktorej môžete používať pokročilé vyhľadávanie. Úžasne rýchly a jednoduchý nástroj.

App Volume Control

App-Volume-Control-Pro

Každý z nás má nainštalovaných množstvo rôznych aplikácií ale aj hier, ktoré na seba upozorňujú zvukom. Pre každú aplikáciu môžete zmeniť hlasitosť upozornení v závislosti od používania smartfónu (headset, Bluetooth, vstavané reproduktory) v intuitívnom prostredí prepínačov a s abecedným zoznamom všetkých nainštalovaných aplikácií.

Timehop

TimeHop---Android

Viete, čo ste robili v dnešný deň, no v minulých rokoch? To je presne gro tejto aplikácie. Timehop vám pripomenie „pekné časy“ minulosti, pričom dáta čerpá z vašich sociálnych sietí, akými sú Facebook, Twitter, Instagram či Foursquare.

Animatic by Inkboard

Zábavná aplikácia, ktorá vám umožní si niečo nakresliť a následne to „niečo“ rozhýbať. Krátke kreslené animácie z vlastnej tvorby môžete zdieľať alebo exportovať formou krátkeho videa alebo GIF animácie.

Assassin’s Creed Identity

Špičkové akčné RPG, ktoré sa odohráva v období talianskej renesancie. V úlohe známeho zabijaka budete musieť vyriešiť množstvo prepracovaných misií a odhaliť záhadu celého epického príbehu.

Vector 2

Utekajte ako o život! Pokračovanie populárnej hry s naozaj intenzívnym a dynamickým herným štýlom. Prostredie v hre sa generuje procedurálne a realistické animácie sa postarajú o skvelý herný zážitok.

1 Dimension

3D hry a 2D hry všetci poznáme. Čo tak ale 1D hra? Minimalistický titul, ktorý dokonale preverí vaše reflexy. Triafajte prichádzajúce bodky takou farbou, akú majú. K dispozícii sú tri úrovne obtiažnosti. Pozrite si trailer.

Raid Tactics

70 úrovní a 8 rôznych dungeonov. Strategická kartová RPG hra nie je určená pre masy, ale skôr pre vyznavačov tohto špecifického herného žánru. Len brilantná stratégia hry vás dostane ne vrchol, preto si každý ťah dobre rozmyslite.

Mahjong Deluxe 3

Obľubujete hlavolamy? Potom by vám nemala chýbať táto pekne spracovaná čínska stolová hra Mahjong. Titul obsahuje 2D aj 3D zobrazenie hry, 8 svetov a až 640 rôznych herných návrhov.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!