aplikácií

V dnešnej piatkovej porcii obvyklých tipov na zaujímavé aplikácie a hry nájdete skvelého pomocníka pre rýchle odpisovanie na správy, k tomu môžete pridať systémové plávajúce tlačidlo pre rýchly prístup ku skutočne všetkému a v kombinácii s intuitívnou aplikáciou kontaktov ušetríte až 57 % času pri používaní smartfónu (číslo sme si vymysleli).

Ak vlastníte DSLR fotoaparát, povinnosťou bude appka HyperFocal a potešia tiež bezplatné a bezreklamné widgety pre rôzne prepínače a skratky.

Herný segment tentokrát zastupuje plošinovka v štýle Super Maria, akčný box, mytologická hra na hrdinov, klasická letecká strielačka a ruská logická oddychovka.

quickReply (Beta)

Zatiaľ beta verzia aplikácie, no jej funkcionalita sa vám bude veľmi páčiť, pokiaľ teda radi chatujete prostredníctvom smartfónu. Aplikácia vám totižto ponúkne oddelené upozornenia z messenger aplikácií a na každú správu môžete odpovedať okamžite v nadradenom okne bez toho, aby ste museli otvoriť konkrétnu messenger appku.

fooView

Ďalší veľmi užitočný softvérový pomocník. Plávajúce tlačidlo funguje ako systémový nástroj, vďaka ktorému získate okamžitý prístup k obľúbeným webovým stránkam, aplikáciám, hrám, súborom, hudbe, fotkám a ďalšiemu obsahu. Poslúži na to obyčajné gesto jednej ruky.

Contacts & Dialer

Aplikácia správy kontaktov, ktorú ocenil napríklad aj taký Forbes či New York Times. Appka ponúka až neuveriteľne intuitívny prístup ku kontaktom obyčajným švihom prsta. Môžete uskutočniť hovor, poslať SMS správu, alebo inú textovku cez WhatsApp alebo FB Messenger. Všetko rýchlo a jednoducho.

HyperFocal Pro

hyperfocal

Aplikácia, ktorú ocenia nadšenci fotografie. V prehľadných tabuľkách si môžete pozrieť výpočty pre presnú vzdialenosť zorného poľa alebo hĺbku ostrosti, aby bola vaša zhotovená fotografia čo najostrejšia a najkrajšia. Appka obsahuje komplexnú databázu parametrov väčšiny zrkadloviek, ktorá je neustále dopĺňaná o ďalšie dáta.

Power Toggles

Skvelé widgety rôznych systémových prepínačov a skratiek. Jedným dotykom zmeníte množstvo nastavení priamo z domácej obrazovky. Aplikácia je zadarmo a bez zobrazovaných reklám.

Super Phantom Cat

Fičali ste v minulosti na hrách, ako Super Mario alebo Sonic? Potom sa vám bude táto hra páčiť. Klasický koncept dynamickej plošinovky s prekonávaním levelov nikdy nebude nudiť.

Amir Khan Khanage

Boxerská arkádovka založená na známom britskom boxerovi Amir ‘King’ Khanovi. Hra otestuje vaše reflexy a tiež techniku boja. Vašou úlohou bude samozrejme poraziť všetkých nepriateľov a dostať sa až na bojový vrchol vesmíru.

Olympus Rising

Hra z prostredia gréckej mytológie pripomína svojím umeleckým štýlom Súboj Titánov. Hrateľnosťou titul zase pripomína poriadne úspešnú hru Clash of Clans. Čaká vás teda hra na hrdinov, klany a bojové jednotky so strategickým duchom.

Eskadra 1945

Na to, aby vás mobilná hra poriadne zabavila nepotrebujete špičkovú grafiku, prepracovaný online systém pre viac hráčov alebo množstvo rôznych herných možností. Eskadra 1945 je klasická letecká strieľačka inšpirovaná mobilnými hrami minulosti.

Orph

Orph je hra, ktorá pochádza z dielne ruských vývojárov. Tí vyrobili vskutku podarenú hru, ktorá ulahodí milovníkom logického žánru a pokojného hrania. O čo konkrétne v hre ide prezradí trailer vyššie.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!