V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nájdete skvelý nástroj pre tímovú komunikáciu, novú fitness aplikáciu, aplikáciu, ktorá dokáže vyhotoviť snímku obrazovky presne podľa vašich predstáv, nástroj pre vyhľadávanie preložených textov alebo niečo pre vodičov.

Hráči zabijú nudu originálnym číselným dominom, zábavnou strielačkou, hrou, v ktorej hlavnú úlohu zohráva gravitácia, nechýba logický titul pre trpezlivé duše alebo prepracované misie pre sniperov.

Fresh Team

freshteam

Pracujete v škole alebo v zamestnaní v tíme? Skvelá appka pre vás. Fresh Team umožňuje tímovú komunikáciu prostredníctvom instantných správ, e-mailov, hromadných hovorov alebo sa vám zobrazí poloha vášho tímu priamo na mape.

Fitso Running

Ani v tomto výbere si neodpustíme aplikáciu pre aktívny životný štýl. Fitso Running je novinka v obchode Google Play, ktorá sa postará o presné zaznamenávanie pohybu, akéhokoľvek bežného športu, spálených kalórií alebo dosiahnutých cieľov. Aplikácia má dobrý motivačný charakter.

Screenshot Join

jump

Poznáte to. Chcete spraviť snímku obrazovky konkrétnej stránky alebo konverzácie, no jej obsah je príliš dlhý. Táto appka dokáže spojiť viac snímok obrazovky do jednej a vy tak budete mať k dispozícii jednu poriadnu snímku obrazovky s celým obsahom.

Linguee: Vyhľadávanie prekladov

Aplikácia Linguee obsahuje asi 1000-krát viac preložených textov, zobrazených v celých vetách, ako tradičné on-line slovníky. Výsledky vyhľadávania poskytnú vzorové vety z rôznych zdrojov, čím získate predstavu o tom, ako bol váš hľadaný výraz preložený v rámci kontextu.

Autify

Používať telefón počas šoférovania je nebezpečné. Ak už ho predsa len budete musieť použiť, tak prostredníctvom aplikácie Autify. Obyčajným jediným gestom môžete prepínať medzi obľúbenými aplikáciami, akými sú napríklad mapy, hudobný prehrávač či kontakty.

Bondo

Bondo je originálne číselné domino. Jednotlivé diely s rovnakým číslom musíte zlúčiť do jednej dlaždice a vašou úlohou bude samozrejme dosiahnuť čo najvyššie skóre.

Rocket Beast

V tejto zábavnej hre budete musieť vykynožiť všetkých nepriateľov, a to vami riadenými strelami. Zo začiatku trochu zložité, no časom bude vaše top skóre rásť a rásť.

Ether Wars

Presnosť, zručnosť a trpezlivosť. Ak ste obdarení týmito vlastnosťami, v tejto hre budete excelovať. K dispozícii sú nekonečné úrovne alebo niečo zábavnejšie, PVP súboje s vašimi priateľmi. Pozrite si trailer, ktorý vám ukáže o čo ide.

illi

Logická puzzle hra na gravitáciu. Na prvý pohľad trochu chaotické, postupne sa však zorientujete a o zábavu budete mať postarané na pekných pár hodín. Hra je veľmi pekne graficky spracovaná.

Stick Squad – Sniper Contracts

Skvelý titul, v ktorom vás čaká hra na ostreľovačov. Eliminovať budete musieť cez 60 cieľov v 20-tich rôznych prepracovaných mapách. Po každej úspešnej misii dostanete odmenu, za ktorú si môžete kupovať nové zbrane a ďalšie potrebné veci pre čo najefektívnejšiu likvidáciu nepriateľov.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!