Úvod Výrobcovia ZTE Parametre a cena ZTE Axon 2 sa objavili na internetovom obchode OppoMart

Parametre a cena ZTE Axon 2 sa objavili na internetovom obchode OppoMart

1

Len minulý týždeň sme si všimli, že ZTE Axon 2 prešiel kontrolou TENAA v Číne a dnes sa smartfón objavil na internetovom obchode OppoMart.

Vďaka tomu máme potvrdené niektoré hlavné parametre a cenovku, ktorá pre niektorých môže byť dôležitá. ZTE Axon 2 si budete môcť zakúpiť za cenu $599.

zte-axon-2

Toto nie je prvýkrát, čo unikli špecifikácie tohto smartfónu. TENAA kontrola nám potvrdila ten najvyšší hardvér. Výkon bude pod taktovkou obľúbeného Snapdragonu 820, ktorému budú sekundovať 4 GB operačnej pamäte. Interná pamäť sa vyšplhala na 64 GB.

Displej dostane jemné QHD rozlíšenie s veľkosťou 5,5 palcov. Zadná kamera dostala rozlíšenie 20 Mpx a neprekvapí, že jej výrobcom je japonské Sony. Predná kamera na selfie fotky má 8 Mpx. Šťavu tejto čínskej beštii bude dodávať Li-Po batéria s kapacitou 3140 mAh. Samozrejmosťou je podpora rýchlonabíjania QuickCharge 3.0. A ako príjemný bonus poteší aj prítomnosť snímača odtlačkov prstov pod zadnou kamerou.

Tieto špecifikácie nám potvrdil aj obchod OppoMart, korý navyše pridal aj cenovku $599. Aj keď nič nie je isté, kým sa nedočkáme oficiálneho predstavenia.

Myslíte si, že ZTE nastavilo dobrú cenu za tento hardvér?