V piatkovom výbere zaujímavých aplikácií a hier môžete tentokrát nájsť pokročilý nástroj pre úpravu fotografií, vzdialenú správu Android zariadení z PC alebo Mac-u, užitočného organizátora obsahu vo vašej galérii, niečo pre zdravé telo alebo si môžete zopakovať pravidlá cestnej premávky.

Nudu zabije závodná hra s tématikou ruských vozidiel, jednoduchý matematický titul, hra, v ktorej sa zapotí váš mozog, nechýba nadupaná vojenská vežičkovka alebo niečo pre pokojné duše, antistresové omalovánky.

PhotoDirector

PhotoDirector-Photo-Editor-App-37-988x553

Radi upravujete fotky zo svojho smartfónu? Táto appka je ako stvorená pre vás. Výrazne pozitívne hodnotenia ju radia k nástrojom ako Snapseed alebo Photoshop Lightroom. Možnosti úprav sú takmer nekonečné a z fotografii vyťažíte oveľa viac.

TeamViewer Host

temviewer

Kto by nepoznal tento skvelý nástroj pre vzdialenú správu. Nová aplikácia s prívlastkom Host vám umožní pristupovať k Android zariadeniam prostredníctvom akéhokoľvek počítača na diaľku. Môžete zdieľať obrazovku v reálnom čase, prenášať súbory a ďaleko viac.

Slidebox

slidbox

V dnešnej dobe má každý z nás vo svojom smartfóne desiatky a často aj stovky fotografií. Táto aplikácia vám ich pomôže organizovať. Každú vám ukáže na celej obrazovke a jednoduchým gestom ju môžete odstrániť alebo premiestniť do albumu. Pozornosť si zaslúži aj funkcia, ktorá vyhľadá duplicitné fotografie.

 7 Minute Workout

minut1

Leto klope na dvere a treba byť fit. Aplikácia 7 minute Workout vás aspoň trochu donúti k pohybu. Nepotrebuje žiadne informácie o váhe či výške a ani vás nebude napádať progresom, či nútiť do pokroku. Jednoducho stlačíte „štart“ a absolvujete 7 minút intenzívneho cvičenia podľa inštrukcii. Skvelé.

Vodičský preukaz

autoskola

Vodičský preukaz je aplikácia, ktorá vám umožňuje pripraviť sa na testy v autoškole pre skupiny A, B, C, D a T. Naučiť sa môžete nie len pravidlá cestnej premávky pre osobný automobil, ale i motorku alebo nákladné auto. Po dosiahnutí vysokej percentuálnej úspešnosti v aplikácii, môžete absolvovať denný certifikovaný kurz autoškoly, kde by mala byť cesta za vodičským preukazom maličkosťou.

Driving Zone: Russia

russia

Jazdite na klasických automobiloch ruskej výroby s dôrazom na ich reálne jazdné vlastnosti. Zábavná hra, v ktorej sa musíte počas jazdy predierať hustou premávkou a zbierať body. Pozor si musíte dávať na „ťukance“, ktoré vám môžu jazdu ukončiť.

Numerix


Precvičte si mozog počítaním jednoduchých príkladov. Hra môže poslúžiť ako skvelá učebná pomôcka pre deti. V hre si môžete zvoliť, aké príklady chcete riešiť (sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie). Na každý príklad musíte správne odpovedať v stanovenom limite. Dosiahnite najlepšie skóre a predbehnite kamošov.

5 Star Escape

escape

20 uzamknutých miestností plných hádaniek a záhad. Vašou úlohou je odhaliť všetky tak, aby sa vám z každej miestnosti podarilo ujsť. Inteligentná zábava na pekných pár hodín.

Colorfit Garden

gearden

Antistresové omalovánky sú nedigitálnym hitom súčastnosti, no bolo len otázkou času, kedy sa objavia aj na dotykových obrazovkách. Ide o hru, ktorú budú obľubovať veľmi pokojní a trpezliví jedinci. Dajte čiernobielym zložitým obrázkom život prostredníctvom širokej palety farieb.

Epic War TD 2

Skvelá vojnová vežičkovka, ktorá je v obchode Google Play už vyše roka. Momentálne je k dispozícii iba za sumu 0,10 eur, čo by bolo škoda nevyužiť. Hra ponúka skvelé grafické spracovanie, 50 záludných misií, 44 rôznych nepriateľov a viac ako 100 hodín čistého hracieho času.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!