Obvyklú dávku aplikačno herných tipov sme si neodpustili ani na Veľkonočné sviatky. V ten dnešnej nájdete sofistikovanú bezpečnostnú aplikáciu, tipy na TV program, organizátor webového obsahu alebo nástroj, ktorý vám ukáže všetky zmeny v aplikáciach.

Hráči môžu siahnuť po klasike RPG žánru, zábavnej arkádovke, simulátore dopravy alebo drahej a objemnej hre White Day, ktorá je však novým spracovaním ázijskej kultovej hry.

LEO Privacy

Bezpečnosť nadovšetko. Vďaka tejto pokročilej aplikácii si overíte bezpečnosť pripojených WiFi sietí, zistíte, či v smartfón nemáte infikovaný nejakým druhom vírusu alebo uzamknete aplikácie s citlivými dátami, akýmsi sú napr. messenger aplikácie a galérie fotografií.

Changelogs

changelogs

Veľmi užitočný nástroj, ktorý vám prezradí, aké zmeny sa udiali v nainštalovaných aplikáciach napríklad po ich aktualizovaní. Takto budete mať informácie pekne pokope v jednej appke a nemusíte pátrať po zmenách priamo v obchode Play pri každej aplikácii a hre zvlášť.

Basket

Webové informácie k dispozícii aj keď ste offline. Basket vám umožní prehľadným a jednoduchým spôsobom organizovať a ukladať si internetové stránky, články, videá alebo iný online obsah.

TVtipy

Ak neviete čo ide večer v telke, pomôže vám aplikácia TVtipy. V prehľadom užívateľskom prostredí nájdete vysielací harmonogram z viac než 130-tich televíznych staníc v 10-tich rôznych jazykoch.

WhaToDo

turizmus

Ak patríte medzi jedincov, ktorí trávia dovolenky v zahraničí aktívnym štýlom, táto appka je pre vás. Obsahuje viac ako tisíc destinácií a v každej vám ponúkne nespočetné množstvo možností, ako v danej oblasti tráviť čas. Reštaurácie, atrakcie, múzeá, šport….stačí si len vybrať.

7 Mages

Navštívite temné krypty pod útrobami mesta alebo sa dostaňte cez zamrznutý horský priesmyk v tejto epickej RPG hre, ktorá je plná tradičných elementov tohto žánru.

White Day

Hra má cez 2 GB a stojí cez 8 €. Tieto čísla možno odrádzajú od stiahnutia, no ide o remake známej PC hry, ktorá vyšla prvý krát už v roku 2001. Svoju popularitu najskôr získala v Južnej Kórei a kultové pokračovanie zamierilo aj do USA, Kanady, Veľkej Británie a ďalších krajín. Pozrite si temný trailer.

Faily Brakes

faily

Zábavná oddychovka, v ktorej budete letieť s terénnym autom z kopca, pretože vám zlyhali brzdy. Vyhnúť sa budete musieť prekážkam a celá hra je založená na fyzike, čiže manévrovanie nebude až tak jednoduché.

Sky Hop Saga

Perfektná arkádovka, v ktorej sa vám bude pod nohami doslova rozpadať svet. Postupovať musíte systematicky tak, aby vás niečo nezničilo a zároveň aby sa vám otvorila nová sada dlaždicového herného poľa

Driving School 2016

driving

Momentálne asi najprepracovanejšia simulácia automobilovej dopravy. Čaká na vás 50 rôznych úrovní, v ktorých zažijete všetky bežné dopravné situácie. Tie sa budú odohrávať na desiatich detailných mapách so širokou paletou vozidiel.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!