V obvyklej piatkovej porcií Android aplikácií a hier tentokrát nájdete skvelého pomocníka pre kopírovanie aj rozsiahlejších textov, nového mailového klienta, appku pre zdieľanie súborov, podarené počasie alebo inzeráty „za odvoz“.

Hráči môžu vyskúšať pokojné poletovanie v 3D svete, klasiku Brick Breaker, milú adventúrku alebo dva ďalšie tituly, pri ktorých budete musieť použiť logické myslenie a stratégiu.

Universal Copy

Universal-Copy

Kopírovanie textu naprieč aplikáciami a webovými stránkami nebolo nikdy jednoduchšie a užívateľsky príjemnejšie. Aplikácia je úplne zadarmo a bez zobrazovaných reklám.

Synology MailPlus

Synology-MailPlus

V obchode Google Play sa objavila nová aplikácia pre správu elektronickej pošty. Sľubuje prehľadnosť a intuitívnosť správ priamo vo vašej dlani skrz smartfón.

4 Share Apps

4hsare

Prenášajte všetky druhy súborov medzi Android zariadeniami rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete žiadne USB pripojenie a ani mobilný internet. Prenášať súbory je možné rýchlosťou až 20 MB za sekundu.

Klara

klara

Klara je sympatická aplikácia počasia, ktorá vám zobrazí dáta o poveternostných podmienkach v prehľadných grafoch. V aplikácii nechýba widget alebo štyri odlišné farebné témy.

Darujem za odvoz

odvoz

Poznáte inzeráty, ktoré ponúkajú rôzny tovar, ako napríklad nábytok, len za jeho odvoz? Tu ich máte pekne po kope. Ak sa potrebujete zbaviť staršej skrine, určite sa niekomu hodí na chatu alebo do garáže.

Glyde

Upokojujúca hra s podmanivým soundtrackom, v ktorej budete lietať lietadlom po farebnom svete plnom abstraktných predmetov. Lietať môžete s viacerými lietadlami a robiť s nimi napríklad rôzne akrobatické kúsky.

Brick Breaker Squad

brick

Legendárny koncept mnohých hier nikdy neomrzí. Opäť môžete zabiť čas odrážaním loptičky do súboru kociek tak, aby ste ich všetky zlikvidovali a samozrejme aby ste sa netrafili mimo pohyblivého pontónu.

Reactor

Aj tak nudné odvetvie, akým energetika určite je, môže byť zábavné. Budujte energetickú sieť, zlepšujte ju a predávajte elektrinu. Všetko s dôrazom na stratégiu a logiku.

Flip Side

Protiklady, spojte sa! Rozdeľte svoju pozornosť a ovládajte dve postavy súčasne. Každá je samozrejme iná a prekážková dráha, ktorá vás čaká sa za jednoduchú rozhodne považovať nemôže.

Lil Big Invasion

Vašou úlohou v tejto hre bude zachrániť cez 400 malých svetlušiek uväznených v temných jaskyniach. Tých je až 40 v piatich rôznych svetoch, čiže máte čo robiť.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!