V dnešnej Piatkovej porcii Android aplikácií ale aj hier opäť nájdete niekoľko tipov na zaujímavý softvér pre váš smartfón. Z aplikácií sme vybrali produktívny nástroj pre online meetingy, videohovory pre WhatsApp, milióny druhov písma pre zmenu fontu, novú appku obľúbeného rádia alebo merač signálu od O2.

Hráčov poteší dynamický snowboard, nová MOBA RPG hra, retro Pinball alebo dve logické lahôdky, ktoré vám poriadne zavaria mozog.

GoToMeeting

meeting

Zatiaľ beta verzia aplikácie ponúka skvelú pracovnú funkcionalitu. Vďaka nej totižto už nezmeškáte žiadnu naplánovanú schôdzku či stretnutie. Zúčastniť sa ho môžete online aj keď ste na cestách, môžete pozývať kolegov alebo zakladať vlastné stretnutia.

GoToMeetingLogMeIn, Inc. Biznis ZdarmaStiahnuť

Booyah

Booyah

Komunikačnej platforme WhatsApp chýba jedna zásadná funkcia. Tou sú videohovory, ktoré teraz môžete „sfunkčniť“ aplikáciou Booyah. Prostredníctvom nej sa spojíte s akýmkoľvek WhatsApp kontaktom zvukom aj obrazom navyše v HD kvalite.

Font Changer

sp-720

Fonts Changer je úžasná aplikácia, ktorá vám zmení zobrazovaný štýl písma rýchlo a jednoducho. K dispozícii je niekoľko miliónov druhov písma. Nemeňte si len pozadia, ikony alebo widgety. Osviežte si aj text.

Rádio Jemné

radio_jemne

Rádio Jemné má v slovenskom éteri stabilné miesto a silnú skupinu fanúšikov a poslucháčov. Tým najnovšie rádio poskytlo aj mobilnú aplikáciu, kde nájdu živé vysielanie, novinky alebo môžu do vysielania poslať správu.

Rádio JemnéMasters and Generals s.r.o. Hudba a zvuk ZdarmaStiahnuť

O2 Signál

o2signal

Operátor O2: ,,Pomôžte nám lepšie pochopiť, akú užívateľskú skúsenosť naša sieť zákazníkom ponúka. Aplikácia O2 Signál nám umožňuje porozumieť chovaniu siete tam, kde sa práve nachádzate. Vy, vďaka nej, môžete sledovať spotrebu dát, merať rýchlosť sťahovania a hodnotiť kvalitu vybraných hovorov“.

O2 SignálO2 Slovakia, s.r.o. Nástroje ZdarmaStiahnuť

Snowboarding The Fourth Phase

Veľmi zábavný snowboarding, v ktorom vás čaká dynamická jazda plná trikov a budovania kariéry. Samozrejmosťou sú rôzne misie, online súťaženie alebo zmeny vzhľadu jazdca a jeho snowboard dosky.

Snowboarding The Fourth PhaseRed Bull Športové hry ZdarmaStiahnuť

Juggernaut Wars

Juggernaut Wars je nový prírastok do akčného MOBA RPG žánru. Čakajú na vás desiatky ohromujúcich hrdinov, prepracované bojové arény a nekonečne veľa možností vylepšení.

Juggernaut Wars – Raid Dungeons & Slay Dragons!My.com B.V. Hry na hrdinov ZdarmaStiahnuť

Retro Shot

Retro Shot je akýsi druh Pinballu ladený do neónového retro looku aj s dobovým soundtrackom. V tejto arkádovej zábavke na vás čaká až 60 etáp, pričom hra skvele pobaví na WC alebo pri čakaní na MHD.

Retro Shot Pinball Puzzle GameSPYR APPS, LLC. Arkády ZdarmaStiahnuť

Logic Dots

Logic Dots by nemal obísť žiaden milovník logického žánru. Hra je až diabolsky zložitá a v podstate budete musieť riešiť niečo ako Sudoku na rôznych hracích poliach.

Logic DotsAyopa Games Hlavolamy ZdarmaStiahnuť

Merged!

Pokiaľ si spomínate na hru 1010! Puzzle, spozornite. Tento titul pochádza z dielne rovnakých vývojárov a nesie sa aj v rovnakom duchu. Hra je teda návyková, pekne spracovaná a spadá do kategórie jednoduchších puzzle hier.

Merged!Gram Games Limited Hlavolamy ZdarmaStiahnuť

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!