Čínska spoločnosť Xiaomi nezaostáva za ostatnými výrobcami smartfónov a začala svoje zariadenia postupne aktualizovať na najnovší Android Marshmallow. Krátko po smartfóne Mi Note dostáva update aj obľúbený Mi 4.

Kým Xiaomi Mi Note dostáva aktualizáciu na verziu 6.0 Marshmallow, pri smartfóne Xiaomi Mi 4 ide rovno o verziu 6.0.1 Marshmallow. Aktualizácia má približne 100 MB, čo je oproti aktualizačným balíkom iných výrobcov podstatne menej.

Pri smarfónoch Xiaomi je vždy skôr v pozornosti nová verzia užívateľského prostredia MIUI. Nedávno toto prostredie dostalo rad inovácií a mnoho majiteľov smartfónov už používa verziu 7.1, ktorá nahradila verziu 7.0. Očakávame, že v blízkej budúcnosti výrobca pripraví najnovší Android aj pre ostatné zariadenia, vrátane relatívne nových modelov Redmi Note 2 a 3.

mi4
Ak ste majiteľom jedného zo spomínaných smartfónov, prajeme vám skoré doručenie aktualizácie. Prípadné postrehy z používania nám môžete zanechať v diskusii.

TIP: RECENZIA Xiaomi Mi 4c: Z Číny rovno na trón

 

 • stano

  Mam Xiaomi mi4 a od vcera uz ficim na Androide 6.01. Vdaka za preklad patri miuos.cz.

 • Pgsa

  Aj Mi3 :)
  Od včera frčím na 6.0.1

  • Tobiaš

   Na stable 7.0.5.0 som sa stretol s vyrazme zvýšenou spotrebou. v7.1.3.0 to čiastočne opravila, no stále sa nechytá na výdrž v6. Ako je na tom 6.1.21 so spotrebou? Ďakujem

 • Comby

  Mi Note dostane 6.0.1 až budúci piatok. Tento piatok 22.1.2016 dostali 6.0.1 Mi 3/4. Všetko sú to verejné beta/developer verzie, nie stable.

 • Jana Nováková

  kvalitný kryt na displaj som si kúpila tu

  http://www.lacnydisplej.sk/