Facebook Messenger prejde kúrou Material Designu. Takto bude vyzerať!

Facebook Messenger prejde kúrou Material Designu. Takto bude vyzerať!

9
Facebook Messenger

Milovníci technológií často obľubujú minimalistické, čisté a prehľadné používateľské prostredia. Presne týmto štýlom sa vďaka dizajnovému jazyku Material Design začal uberať aj Android. Mobilná platforma od Google tak vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým aj keď je nutné poznamenať, že ide stále o subjektívny pocit. Podobná zmena, akou prešiel napríklad Hangouts, čaká aj Facebook Messenger.

Najdôležitejším faktorom pri všetkých aktualizáciách je zachovanie rýchlosti aplikácie alebo jej vylepšenie. Keď Facebook oddelil Messenger od hlavnej aplikácie Facebooku, trápilo ho hneď niekoľko problémov. Postupnými aktualizáciami ho najväčšia sociálna sieť dostala do celkom použiteľného stavu.

Ak od aktualizácie čakáte úplne nový dizajn, musíme vás sklamať. Screenshoty, ktoré boli uverejnené na webe Reddit ukazujú mierne prerobené prostredie, v ktorom sa v žiadnom prípade nestratíte.

messenger

Hlavné tlačidlo sa nachádza vpravo dole a vďaka nemu môžete vyhľadať, pridať si nový kontakt, vytvoriť skupinu, zavolať a to najdôležitejšie – začať písať správu.

Ako sa vám páči nový vzhľad Messengeru? Myslíte si, že sa uchytí?

 • Irgo

  Pekna grcka

  • Jalapenos

   Sám si grcka, toto vyzerá super!

 • fb

  už by sa aj patrilo

 • sakonn

  Šak sa nič poriadne nezmenilo. Jedno tlačidlo a už je z toho úplne nový dizajn??

 • kubina

  Po roku druhy najväčší (najbohatší) developer, ktorý má aplikácie v Google play dokazal naimplentovat dizajnový jazyk, ktorý zvladli za tyžden zbuchat typci vyrabajuci svoje appky v „garáži“ bez akýchkolvek zdrojov: http://i.imgur.com/t8jnG10.gif

 • Fyi de Will

  mňa vzhľad messengera vôbec netrápi, mám ho blokovaný, používam chat hlavnej apky. ;-)

 • Marek Boř

  Měli by spíš zapracovat na stabilitě…. Furt jenom pade a freezuje se…. mam otestováno na více zařízeních (teblet Colorful g708, S3 LTE, S3 mini, xperia M. xperia Z2 atd atd..)