Cubot Note S: 5,5“ zázrak s 2GB RAM a Android 5.1 Lollipop...

Cubot Note S: 5,5“ zázrak s 2GB RAM a Android 5.1 Lollipop vás po novom vyjde len na 63 EUR!

7

Do situácie, v ktorej ste prišli o svoj smartfón sa dostali mnohí z nás. Nie je to nič príjemné. Spoľahnúť sa môžete na hlúpe telefóny, z ktorých sa síce dovoláte a aj pošlete SMSku, no to je asi tak všetko. Ak chcete ostať pripojení k svetu, musíte hľadať náhradný smartfón.

Presne taký tu pre vás dnes máme. Za cenu vstupenky na ples môžete mať plnohodnotný smartfón, ktorý môžete využívať každý deň, poprípade len príležitostne, keď sa niečo stane vášmu hlavnému smartfónu. Poďme sa pozrieť na to, ako vyzerá a čo všetko ponúka.

Volá sa Cubot Note S a v jeho výbave nájdete skutočne všetko, čo správny smartfón potrebuje. Jeho dominantou je 5,5-palcový HD displej (1 280 x 720) s rámikmi hrubými len 2,2 milimetrov. Displej prekrýva 2.5D krycie sklo, ktoré je poriadne tvrdé a veľmi elegantné.

Dosť výkonu na pohodlné používanie

O výkon sa stará štvorjadrový procesor v kombinácii s 2 GB operačnej pamäte RAM. Či už budete potrebovať spustiť náročnejšiu hru alebo zapnúť viac aplikácií naraz, Note S si poradí. K dispozícii taktiež budete mať 16 GB úložisko, ktoré si vďaka slotu pre microSD kartu môžete rozšíriť o ďalších 32 GB.

cubot-akcia
Akcia začína už 25. januára o 10:00

Celú túto „šou“ na kolesách udrží 4 150 mAh batéria, ktorá by vám pohodlne mala vydržať na celý deň náročného využívania. Čo sa softwaru týka, tam sa môžete spoľahnúť na osvedčený Android 5.1 Lollipop. Výrobca doň však vložil niekoľko vylepšení. Spomenúť môžeme napríklad Air Control, teda ovládanie telefónov len tým, že nad ním prejdete rukou.

Akcia, ktorá cenu zrazí na parádnych 63 EUR začína už v pondelok 25. januára o 10:00 nášho času. Nenechávajte to však na poslednú chvíľu, za takúto cenu je dostupných len 100 kusov.

>>>Zobraziť kompletnú špecifikáciu Cubot Note S<<<

 • Rasto

  A kde sa da kupit za 63€?

  • Qvido

   Aj si docital clanok do konca?

 • KalichVydra

  Ak som dobre videl, nemá podporu 4G čo môže niekomu vadiť.
  Inak super cena za to čo ponúka.

 • Mari

  Mne tam ale ukazuje cenu 73,27 €

  • Lukas Zachar

   Akciu spúšťajú v pondelok, 25. januára :)

   • Mari

    Len ked ta kliknem 10.01, uz bude asi 28891 zaujemca. A do prvej stovky sa dostat asi nebude sranda. Ale i tych 73 je ok. Dik za tip, presne takyto nahradny mobil som hladal.

 • saskacetun

  len ste zabudli poznamenat ze ten cirkus je len 3G