Piatková porcia Android aplikácií v 166. vydaní vás ani tentokrát neukráti o pár tipov na zaujímavé aplikácie a hry. Keďže sa blížia Vianoce, vo výbere nesmie chýbať známe sledovanie Ježiška od Google.

Okrem toho môžete vyskúšať novinku od Adobe, aplikáciu fotoaparátu nabitú množstvom funkcií, nástroj pre zdieľanie koláží a albumov s fotografiami, alebo relaxačnú appku využívajúcu princípy Tai Chi.

Gamerov poteší jedna z najlepších logických hier, samozrejmosťou je akčný titul, hra, ktorá sa stala veľmi úspešnou na platforme iOS alebo legendárna plošinovka Rayman.

 

Google Santa Tracker

Aj tento rok vám musíme pripomenúť podarenú aplikáciu pre sledovanie Santu, respektíve Ježiška. V aplikácií nechýba odpočítavanie času do Vianoc alebo množstvo mini hier v Santovej dedinke. Aplikácia poteší hlavne deti.

 

Adobe Premiere Clip

Spoločnosť Adobe obohatila svoju zbierku aplikácií v obchode Google Play o ďalšiu. Tentokrát ide o intuitívny video-editor, ktorý vám umožní strihať video, môžete doň pridávať zvuk alebo aplikovať rôzne efekty.

 

Storehouse

storehouse

V tejto aplikácii môžete vytvárať koláže a albumy plné vašich obľúbených fotografií. Následne ich môžete zdieľať so svojimi priateľmi alebo s rodinou úplne súkromne. Pozvať môžete aj skupinu ľudí, ktorí budú môcť do albumu pridávať svoje fotografie, napríklad zo spoločnej dovolenky a podobne.

 

Open Camera

opencamera

Vyskúšajte novú aplikáciu fotoaparátu, ktorá má pravdepodobne viac nastavení a možností, ako tá vaša predinštalovaná. Zaujímavosťou je napríklad prispôsobenie užívateľského prostredia aplikácie pre ľavákov alebo pravákov.

 

Pause

pause

Upokojujúca audiovizuálna aplikácia, ktorá využíva princípy Tai Chi. Jej úlohou je v podstate navodenie kľudu a uvoľnenie stresu špeciálnou technikou udržania pozornosti a sústredenia.

 

2048

2048

Jedna z najlepších logických hier prešla aktualizáciou, ktorá prináša pár noviniek. Vybrať si môžete herné pole veľkosti 4×4, 5×5, 6×6 alebo až 8×8. Vašou úlohou bude posúvať dlaždice s rovnakou hodnotou tak, aby sa zlúčili a na záver ste dostali číslo 2048.

 

The Executive

Akčná hra nabitá dynamikou, ktorá je plná bojových ťahov doslova ako z filmu. Ako riaditeľ istej spoločnosti budete musieť zachrániť svojich zamestnancov a neskôr aj celé mesto. Čaká vás 120 náročných levelov.

 

Rayman Adventures

V novom pokračovaní legendárnej plošinovky Rayman vás opäť čaká niekoľko svetov, ktoré sú plné dobrodružstva. Ako obvykle je hra pekne vizuálne spracovaná, takže o herný zážitok bude postarané.

 

Give It Up! 2

Pokiaľ neviete udržať nervy na uzde, túto hru radšej vynechajte. Prvý diel tejto hry si stiahlo viac ako 10 miliónov hráčov. Druhý diel je rovnako návykový a čo vás pripraví o nervy prezradí promo video vyššie.

 

Prune

Prune je oceňovaná logická hra, ktorá si získala veľkú popularitu na platforme iOS. Vašou úlohou bude v podstate vypestovať strom. Budete ho musieť starostlivo zastrihávať, starať sa oň, a to všetko v unikátnom minimalistickom prevedení.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!