Úvod Výrobcovia Meizu Meizu M2 Note: Kvalitný Full HD displej, Android 5.0 Lollipop a 3100...

Meizu M2 Note: Kvalitný Full HD displej, Android 5.0 Lollipop a 3100 mAh batéria za neodolateľnú cenu!

1

Náš partnerský internetový obchod GearBest dáva opäť do povedomia ďalšiu lákavú ponuku. Je ňou nedávno predstavený tabletofón Meizu M2 Note za prijateľnú cenu, ktorá pre vás môže byť ešte atraktívnejšia vďaka zľavovým kupónom. Poďme si ho teda trochu priblížiť.

Telo phabletu je tvorí unibody konštrukcia, ktorá je vyrobená zo zliatiny horčíka, vďaka čomu je odolnejšia voči nárazom. Do nej je vložený 5,5“ Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1080, pod ktorým sa nachádza oválne domovské tlačidlo so vstavaným snímačom odtlačkov prstov.

V útrobách tabletofónu Meizu M2 Note nájdeme čipset MediaTek MT6753, ktorý zahŕňa 64-bitový osemjadrový procesor s grafickým procesorom Mali-T720. Operačná pamäť RAM2GB a interná pamäť 16GB, ktorá sa dá samozrejme rozšíriť až do 128 GB prostredníctvom microSD karty. Softvér Phabletu tvorí Android 5.0 Lollipop s nadstavbou Flyme OS 4.5. O pohon sa zas postará batéria s kapacitou 3100 mAh.

Tvorbu fotografií zabezpečí 13 Mpx hlavný senzor na zadnej strane a možnosť videohovorov, či selfie zas predný senzor, ktorý má 5 Mpx. Phablet ďalej ponúka podporu DualSIM, pričom jeden zo slotov môže byť využitý práve pre spomínanú pamäťovú kartu.

Meizu-M2-Note

>>>Viac informácií o tomto phablete tu<<<

Ako sme už spomínali, v prípade záujmu máte možnosť využiť zľavové kupóny, a tak si znížiť pôvodnú cenu ktorá predstavuje 143,45 EUR pre sivú verziu a 139,27 EUR pre bielu a modrú verziu.

Zľavový kód pre sivú a bielu verziu: M2NOTEGB

Zľavový kód pre modrú verziu: NOTE2BLUE