V ďalšom vydaní nášho aplikačno-herného seriálu opäť nájdete desať zaujímavých tipov na aplikácie a hry, pričom z aplikácií môžete vyskúšať nástroj na úpravu fotografií, komunikačno-pracovnú platformu, sledovač búrok, galériu alebo prepracovaný kalendár.

Hráči sa zabavia strategickým bojovým simulátorom, nejakou tou logickou hrou ale aj hlavolamom, plošinovkou či bláznivým zjazdovým lyžovaním.

 

Lenka

snímka148

Vytvárajte krásne čierno-biele fotografie prostredníctvom tejto jednoduchej aplikácie vytvorenej vo Francúzsku pod záštitou profesionálneho fotografa Kevina Aboscha.

 

Slack

Ak pracujete v tíme rozhodne vyskúšajte túto komunikačnú aplikáciu. Môžete medzi kolegami posielať súbory, dáta, text, vytvárať komunikačné kanály a podobne.

 

Blitzortung

snímka146

Leto sa blíži a s ním je spojená aj búrková aktivita. Prostredníctvom tejto aplikácie uvidíte, kde je momentálne aktívna búrka a či hromy a blesky zasiahnu aj vaše pôsobisko.

 

aCalendar

snímka142

Špičkový kalendár, ktorý má naozaj všetko. Je nabitý funkciami, widgetmi, skvelým dizajnom a intuitívnym užívateľským prostredím, navyše zadarmo a bez zobrazovanej reklamy.

 

MyRoll Gallery

snímka141

Zabudnite na predinštalovanú galériu vo vašom smartfóne a vyskúšajte túto. Patrí medzi najlepšie a najrýchlejšie sa rozvíjajúci nástroj pre správu a zobrazovanie vašich foto a video zážitkov.

Train Runner

snímka144

Skvelá dynamická plošinovka, v ktorej budete musieť utekať a skákať z jedného vagónu na druhý tak, aby vás nedostala žiadna prekážka.

 

Atlantic Fleet

Aj keď drahý, no prepracovaný vojenský simulátor, v ktorom budete musieť vyhrať bitku o Atlantik. Taktika a stratégia je na prvom mieste, pričom je hra zabalená do skvelej grafiky.

Skiing Yeti Mountain

Na zimu si môžeme zaspomínať prostredníctvom tohto titulu, v ktorom budete musieť s Yetim absolvovať náročné lyžiarske zjazdy v old school grafike.

 

Odd Bot Out

Úžasná logická minimalistická hra, v ktorej musíte v úlohe robota uniknúť z továrne a to tak, že budete kreatívne stavať rôzne elementy či dokonca či pohyblivé monštrá, ktoré vám pomôžu k úniku.

 

Interlocked

snímka145

Myslíte si, že ste dosť bystrí na to, aby ste rozlúštili 3D hlavolam? Presvedčiť sa o tom môžete v hre Interlocked, ktorá ich je plná s rôznymi úrovňami obtiažnosti.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!