Pokiaľ premýšľate o zmene dizajnu svojej domácej obrazovky, skúsiť to môžete aj niečím dynamickým, konkrétne živými pozadiami.

Živých pozadí, respektíve takto zameraných aplikácií je v obchode Google Play cez tisícku a ťažko vybrať tie najlepšie, týchto päť kúskov však rozhodne patrí medzi špičku a ich nainštalovaním nič  nepokazíte.

 

Pozrite sa na TOP päť živých pozadí pre vašu domácu obrazovku.

 

Minima

MTI5ODY5NjcxOTU1NDcwODE0

Neustále sa meniace pozadie zložené z minimalistických geometrických tvarov a rôznych objektov dostane každého pedanta. 14 do detailu spracovaných tém, pričom v pro verzii vás ich čaká až 60. Pozadia môžu byť generované každý deň, hodinu alebo minútu.

 

Material Design

material-design

Tak ako názov napovedá, táto vysoko hodnotená aplikácia vám bude za behu generovať krásne pozadia v známom Material dizajne. Nechýbajú rôzne témy a farby, ktoré sú neustále pridávané prostredníctvom častých aktualizácii aplikácie.

 

Circuitry

circuitry

Jednoduché ale príkladne spracované živé pozadie vám zobrazí doslova „živé“ obvody plošného spoja. Nekonečné vytváranie ciest a vzorkovania s možnosťou prispôsobenia farby.

 

Origami

origami

9 rôznych tém a až 60 možností úprav robia z tejto aplikácie jeden z najobľúbenejších titulov pre prispôsobenie. Farebne zladené kosoštvorce vytvárajú pozadia v aktuálnych trendoch grafického dizajnu.

 

Fresh Leaves

fresh-leaves

Nádherné trojrozmerné pozadie vo vysokom rozlíšení pretvorí vašu domácu obrazovku na strom s realistickými listami, ktoré sa unášajú vo vánku vetra a počas dňa sa menia, rovnako ako vizuálne ohromujúce scény počasia.