Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 116.

Piatková porcia Android aplikácií 116.

0

Piatková, aplikačno-herná klasika tu je už v 116. pokračovaní a nájdete v nej skvelý launcher po veľkej aktualizácii, sledovač Santu alebo u nás skôr Ježiška, DeviantArt aplikáciu, niečo pre zvýšenie koncoročnej produktivity a nástroj na vyhľadávanie zaujímavých aplikácií a hier.

Nezabudli sme ani na hráčov a tých poteší epická akčná adventúra, dvaja mimozemšťania s loptou, skvelá hra od tvorcov Minecraftu-u, jednoduchá skákačka a abstraktné Inferno v druhom pokračovaní.

Action Launcher 3

Action Launcher je dobre známa a populárna aplikácia z kategórie tzv. „spúšťačov“ a momentálnu pozornosť si zaslúži vďaka veľkej aktualizácii, ktorá od základu prepracovala dizajn aplikácie. Ten sa nesie v duchu Androidu Lollipop a Material dizajnu, meniť si môžete farebné témy, aplikácia je optimalizovanejšia a funkčnejšia.

 

Santa Tracker

androidportal(016)

Chcete vedieť vy alebo skôr vaše ratolesti kde je Santa? Sledujte ho na jeho ceste okolo sveta. Milá a zábavná aplikácia od Google vám prezradí jeho polohu a popritom sa môžete zahrať niekoľko zábavných minihier.

 

DeviantArt

DevianArt je najväčšia online komunita pre umelcov, kreatívcov alebo ľudí, ktorých jednoducho zaujímajú pekné obrázky a fotografie. Konečne si môžeme bohatý obsah prezerať pohodlne na smartfóne prostredníctvom úplne novej aplikácie.

 

DropTask

Devices-Android-Apple-DropTask-01

Zlepšite svoju produktivitu a všetky svoje úlohy vizualizujte do prehľadných farebných kruhov, aby ste získali lepšiu predstavu o súvislostiach vašich povinností.

 

Shareables

unnamed (1) shareables-11009006-2-s-307x512 (1)

Nový a určite skvelý spôsob ako sa dostať k zaujímavým aplikáciam a hrám. Shareables zobrazuje každý deň zoznam najpopulárnejších aplikácií pre Android, ktoré používajú vaši Facebook priatelia, rovnako ako všetci používatelia Shareables.

 

Godfire: Rise of Prometheus

Godfire: Rise of Prometheus je epická akčná adventúra, v ktorej vás čakajú masívne súboje s bossmi v špičkovej grafike. Hra je síce na stiahnutie zadarmo, ale neminú vás potrebné in-app nákupy.

 

Swish


Ak máte radi jednoduché hry, táto je pre vás. Je založená na fyzike a animovanej grafike, kde budete musieť v úlohe dvoch mimozemšťanov triafať do koša s basketbalovou loptou. Obtiažnosť stúpa s každým levelom a niekedy dá zabrať.

 

Scrolls

Skvelá hra určená výhradne pre tablety od tvorcov Minecrat-u. Kombinuje strategické prvky s RPG a tower-defense štýlom.  Aj keď je hra na stiahnutie zadarmo, jedná sa len o demo a plnú verziu odomknete prostredníctvom pár eurového in-app nákupu. Pozrite si promo video.

 

Inferno 2

Farebná a dynamická hra plná šialených výbuchov a akcie, ktorá vás zakaždým prekvapí nevyspytateľnými úrovňami. Jedná sa o už druhý diel a po úspechu prvého sa môžeme tešiť na viac zbraní, nepriateľov, vylepšení, prispôsobení a podobne.

 

Springer

Ako vysoko sa dá zájsť? Jednoduchá a zábavná hra z kategórie „päťminútoviek“ vás donúti skákať vyššie a vyššie s občasnými drobnými prekážkami. Ak čakáte na zastávke na MHD alebo hľadáte novú záchodovku, skvelá voľba.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!