Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 115.

Piatková porcia Android aplikácií 115.

0

Po minulom root piatku tu dnes máme zase klasickú dávku tipov na užitočné aplikácie a zábavné hry.

Aplikácie tentokrát zastupuje skvelý nástroj na presun obsahu medzi dvoma zariadeniami, obľúbený mini prehliadač, prehliadač s prioritou súkromia, súkromie má na starosti aj jednoduchý ochranca súborov a sen o svojom bývaní si navrhnete v Home Design 3D štúdiu.

Hrami začneme skromne, hneď v prvej sa zahráte na Boha, následne sa budete preháňať v drsných truckoch, doručíte pár farbičiek, zastrelíte pár kačíc a budete búrať s automobilmi.

 

Zapya


Aplikácia Zapya dokáže prenášať fotografie, hudbu, video ale aj iné súbory medzi dvoma zariadeniami až 128 krát rýchlejšie ako Bluetooth technológia. Nepotrebujete dokonca mobilné ani WiFi pripojenie.

 

Opera Mini Beta

androidportal(008)

Vyskúšajte Beta verziu populárneho odľahčeného prehliadača Opera Mini, ktorý má intuitívnejšie ovládanie, krajší vzhľad, spotrebuje menej dát a je naozaj rýchly.

 

Ghostery Privacy Browser


Hľadáte výnimočné súkromie pri prehliadaní s jednoduchým ovládaním a nastaveniami? Zverte sa do rúk známej značke Ghostery.

 

Hide and Lock

Chráňte všetky svoje súbory s touto jednoduchou aplikáciou. Dokáže skryť citlivé súbory ako napr. fotky, videá alebo dokumenty a dokonca ich zabezpečiť heslom.

 

Home Design 3D

androidportal(009)

Zábavka na dlhé zimné večery. Nakonfigurujte si svoje vysnívané bývanie so všetkým čo k tomu patrí. Aplikácia je pochopiteľne celá v 3D zobrazení, no ak to s projektovaním myslíte vážne, musíte si  kúpiť plnú verziu. Tá free neumožňuje ukladanie.

 

Godus

Zahrajte sa na Boha. Meňte v krajine každý centimeter krajiny, buďte uctievaný a sledujte akým spôsobom sa vyvíja civilizácia. Keďže ste ten najvyšší, máte plné právo zasahovať a zasypať osadu napríklad meteoritmi.

 

Offroad Legends 2

Zažite to pravé vzrušenie z jazdy na monstertruckoch, kamiónoch a iných 4 x 4 mašinách. Zábavu umocňuje skvelá grafika a prepracovaná fyzika.

 

RGB Express

Jednoduchá puzzle hra, v ktorej budete musieť riadiť spoločnosť, ktorá má na starosti doručovanie farieb. Hra je návyková a postupne budete musieť vymyslieť účinnú logistiku.

 

Turbo Dismount


Pamätáte sa na figúrku, do ktorej ste sotili a tá krkolomne padala dole dlhými schodmi? To to je jej pokračovanie a tentokrát sa zameriava na dopravné prostriedky.

 

Duck Destroyer

androidportal(010)

Ak vás chytí hlad, mali by ste uchopiť brokovnicu a zastreliť pár kačíc. Ukážte, akí ste zruční v streľbe na pohyblivý cieľ v tejto zábavnej a jednoduchej hre.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!