Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 112.

Piatková porcia Android aplikácií 112.

9

Víkend je pred nami a s ním už klasicky výber piatich zaujímavých aplikácií a ešte zaujímavejších hier.

Z aplikácií môžete vyskúšať šikovný bočný panel, nástroj na sledovanie známej televízie, peknú galériu, dialer aplikáciu a umelecké kreslenie.

Zahrať sa môžete na snipera, dych vyrazí titul Icewind Dale, vesmírna vojna, hra s 30 ročnou tradíciou či jednoduchá arkádovka.

 

Sloth Launcher

androidportal(046)

Teraz budete mať všetky svoje potrebné aplikácie ihneď po ruke vďaka vysúvaciemu bočnému panelu. Nechýba možnosť zobrazenia na základe umiestnenia, prispôsobiť si môžete vzhľad či rýchle prepínače.

 

TV Markíza

androidportal(047)

Jednu z najsledovanejších komerčných televízii teraz môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek vďaka svojmu smartfónu a tejto aplikácii.

 

Piktures

androidportal(045)

Pekná galéria, v ktorej budete spravovať svoje obrázky, fotografie a videá aj prostredníctvom gest. Aplikácia je rýchla, zadarmo a bez reklám.

 

Truedialer

Vymente svoju pomalú a neintuitívnu aplikáciu kontaktov a volaní za Truedialer. Je rýchla, inteligentná a čo dokáže prezradí promo video.

 

Painter Mobile

androidportal(043)

Ak radi kreslíte, nemôžete vynechať túto umeleckú aplikáciu. Množstvo rôznych nástrojov a možností pomôže vašej kreativite vytvoriť naozaj pozoruhodné umelecké diela len prostredníctvom dotykovej obrazovky smartfónu alebo tabletu.

 

CONTRACT KILLER: SNIPER

Ste špičkový zabijak a vašou úlohou je eliminácia vysoko postavených cieľov.

 

Icewind Dale: Enhanced Edition

Legendárna hra, ktorá je teraz k dispozícii v novej verzii aj pre mobilné zariadenia. Vyššia cena odráža naozaj prepracované a skvelé epické dobrodružstvo.

 

VEGA Conflict

Preskúmajte obrovský svet a veďte svoju flotilu v rozsiahlej vesmírnej vojne.

 

Boulder Dash

30 ročná história tejto hry hovorí za všetko. Akčná plošinovka, v ktorej nechýbajú rôzne hlavolamy s 3D prvkami vás zamestná skrz 200 unikátnych levelov.

 

Monster Flash

androidportal(048)

Jednoduchá arkáda, ktorá je podľa autorov strašidelná. Budete sa musieť otáčať okolo svojej osi a svietiť baterkou, ktorá všetky prichádzajúce monštrá premení v oblaky dymu a popola.

Máte tip na aplikáciu alebo hru, ktorú by ste chceli vidieť v našej porcii? Napíšte nám ho na piatkovaporcia@gmail.com