Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 111.

Piatková porcia Android aplikácií 111.

2

Piatková porcia Android aplikácií a hier vám už štandardne poskytuje tipy a odporúčania na zaujímavý Google Play obsah, kde v dnešnom vydaní opäť nájdete 10 kúskov.

Z aplikácií môžete vyskúšať nástroj na zdieľanie informácií a kapacite batérie medzi zariadeniami, aplikáciu plnú meteo informácií zo zdroja SHMU, databázu WiFi hotspotov, skvelú hudobnú DJ aplikáciu a aplikáciu na meranie výkonu.

Kategóriu hier zastupuje vzrušujúca akčná hra, zombie masaker, automobilová naháňačka, jednoduchá „skákačka“ či umelecký klavír.

 

Potential Beta

androidportal(037)

S touto aplikáciou už nezabudnete nabiť žiadne vaše zariadenie. Aplikácia totižto umožňuje zobraziť stav batérie na každom Android zariadení aj Windows PC, na ktorom je nainštalovaná.

 

 

SHMUapp

androidportal(032)

Inštitúciu SHMU netreba predstavovať a ich komplexné informácie o počasí môžete teraz čerpať aj prostredníctvom tejto aplikácie, v ktorej okrem iného nájdete aj radarové informácie, model Aladin či užitočný widget na plochu.

 

Wifič

androidportal(033)

Používatelia aplikácie Wifič sa môžu pripojiť už k viac ako 4000 WiFi sieťam v ČR a v SR. Aplikácia zbiera verejne dostupné heslá k WiFi sieťam a umožňuje poskytovateľom WiFi siete pridať do aplikácie prístupové údaje i k svojej vlastnej sieti.

 

djay 2

Nová generácia najpredávanejšej DJ aplikácie je tu a stojí naozaj za to. Mixujte skladby aj so Spotify integráciou a dajte vašej party poriadne gule.

 

PCMark

androidportal(031)

PCMark skvele otestuje referenčný výkon a výdrž batérie vášho Android zariadenia, ktoré potom môžete porovnávať s ostatnými otestovanými zariadeniami v databáze.

 

République

Vzrušujúca akčná hra so „stealth“ prvkami, v ktorej preniknete do nástrah najvyšších vládnych pozícií. Hra je inšpirovaná legendami ako Metal Gear Solid, Halo či F.E.A.R., takže sa máte určite na čo tešiť.

 

GUN ZOMBIE : HELLGATE

Ak vám chýbal poriadny Zombie masaker, nech sa páči. Nemrtví sú všade, zbraní je množstvo a munície ešte viac. Už je len na vás, ako ich budte sekať hlava-nehlava.

 

Pako

Klasická naháňačka v klasickom starom GTA štýle. Uniknite polícii, vyhnite sa prekážkam a najvyššie skóre je vaše.

 

Pianista HD

128 nástrojov a 50. 000 skladieb. Naučte sa hrať na klavíri a pridajte sa k ôsmim miliónom používateľov, ktorí si aplikáciu stiahli.

 

Dash Up!

androidportal(034)

Ak máte radi jednoduché hry so známym faktorom závislosti, vyskúšajte túto. Doskáčte s loptou čo najvyššie a dávajte si pozor na nebezpečné bloky. Svojim top skóre musíte pochopiteľne prekonať všetkých svojich priateľov.