Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 100.

Piatková porcia Android aplikácií 100.

2

Sme radi, že vám môžeme priniesť už sté vydanie obľúbenej piatkovej porcie Android aplikácií a dúfame, že aj vďaka vašej podpore dospejeme k ďalšej stovke dielov našej španielskej telenovely.

Ako obvykle, aj v tomto vydaní nebudú chýbať odporúčania na zaujímavé aplikácie a hry, počnúc celosvetovou mapou WiFi pripojení, skvelým správcom cloudu, uzamykacou obrazovkou, selfie aplikáciou a podareným počasím.

Hráči neodolajú epickému skejtovaniu, futuristickej naháňačke, skvelej stratégii planét, hre na štýl Flappy Bird a veľmi oddychovému kúsku.

 

WiFi Map

androidportal(070)

Najväčšia komunita, ktorá zhromažďuje informácie o voľných WiFi hotspotoch po celom svete. Nechýbajú komentáre alebo heslá k tým zamknutým, pričom môžete pridávať vlastné WiFi miesta a pod.

 

Unclouded

androidportal(068)

Perfektný nástroj na správu cloud úložísk Google Drive a Dropbox. Ponúka intuitívne a čisté užívateľské prostredie, množstvo funkcií, pričom niektoré si ale budete musieť priplatiť. Ak dané cloud služby intenzívne používate, stanete sa od tejto aplikácie závislí.

 

Lock Screen Club

Staňte sa členom klubu uzamykacích obrazoviek a personalizujte svoj lockscreen vďaka tisíckam tém, ktoré môžete vytvárať a zdieľať s ostatnými.

 

Facetune

Pokiaľ chcete mať dokonalú selfie fotografiu, podarí sa vám to vďaka tejto aplikácií, ktorá dokáže eliminovať nedostatky fotografie alebo skôr nedostatky vašej tváre. Za krásu sa platí a zrejme preto ani táto aplikácia nie je zrovna zadarmo. Čo dokáže, prezradí video.

 

YoWindow

Nová a veľmi podarená aplikácia počasia, ktorá odráža aktuálny stav prostredníctvom živej krajinky. Aplikácia dostáva veľmi pozitívne hodnotenia, takže sa ju oplatí minimálne vyskúšať.

 

Epic Skater

Počas voľnej jazdy po Los Angeles budete musieť zvládnuť desiatky rôznych trikov, ktoré sa premietnu v doslova nekonečné kombá. Naozaj skvelá, dynamická zábava.

 

Kapsula

Kapsula je futuristická závodná hra, kde sa budete v podivnej kapsule preháňať po akejsi diaľnici a rozbíjať ostatné kapsule a zbierať rôzne elementy.

 

Solarmax 2

V pokračovaní úspešnej hry budete musieť kolonizovať planéty, zhromažďovať zdroje a stavať armády v strategickom štýle a v reálnom čase. Aj keď  je hra drahšia, nebudú vás otravovať in-app nákupy a reklamy.

 

Don’t Touch The Spikes

androidportal(069)

Oddávali ste sa hre Flappy Bird? Gratulujeme a rozhodne si nainštalujte tento titul. Nesmiete sa dotknúť hrotov a snáď nezošaliete.

 

Let There Be Live

V tejto hre budete musieť v 34 úrovniach stavať veľké a zložité stromy tak, aby sa vetvy a konáre neblokovali, a aby mali súkvetia dostatok svetla. Hra prináša skvelý relaxačný zážitok.