Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 97.

Piatková porcia Android aplikácií 97.

0

Ani tento piatok nebude výnimkou a opäť sa budete môcť inšpirovať niekoľkými zaujímavými odporúčaniami na kvalitné aplikácie a hry.

Z aplikácií na vás čaká detailný „sledovač“ používania vášho smartfónu, kamera, ktorú spustíte pískaním, správca screeshotov, nástroj na sledovanie spotreby dát, minút a SMS, a jednoducho-rýchly launcher.

Herný segment zastupuje „fight“ hra, najlepšie akčné RPG, perfektný 3D hlavolam, jazdenie na skateboarde a arkádové vzdušné súboje.

 

Break Free

BreakFree-illustration

Ak máte pochybnosti o svojej závislosti na smartfóne, tento nástroj vám dá odpoveď. Dokáže vám totižto poskytnúť presnú spätnú väzbu o používaní smartfónu a zistíte tak napríklad ako často odomykáte obrazovku, ako dlho telefonujete alebo ktorým aplikáciam venujete najviac pozornosti.

 

Whistle Camera

Robenie fotiek nebolo nikdy tak jednoduché. Stačí zapískať a smartfón zhotoví fotografiu. Skvelá funkcia pre robenie trendových selfie.

 

Pullshot

androidportal(019)

Robíte často na svojom smartfóne snímky obrazovky? Táto aplikácia vám pomôže s ich identifikáciou, organizáciou a usporiadaním do zložiek.

 

Spotreba dát, hovorov, SMS

Ak chcete mať všetky atribúty svojho mobilného zariadenia pod kontrolou, vyskúšajte tento efektívny nástroj. Aplikácia ponúka detailný pohľad na prevolaný čas, spotrebované mobilné dáta ako aj dáta z Wi-Fi pripojenia či SMS správy.

 

APUS Launcher

21

Heslom tohto nového spúšťača je rýchlosť a kompaktnosť. Jeho veľkosť je iba 1,2 MB, je naozaj rýchly, automaticky organizuje vaše aplikácie na základe funkcií a do budúcnosti by sme určite privítali viac možností prispôsobenia. Skvele sa hodí napr. pre staršie alebo menej výkonné zariadenia.

 

Fightback

Perfektné vizuálne spracovanie a široké možnosti ovládania robia z tejto „bitkárskej“ hry naozaj zábavný kúsok pre všetkých milovníkov dynamických a akčných hier.

 

Soulcraft 2

Najlepšie akčné RPG pre Android. Vyberte si jedného zo siedmich anjelov a bráňte krajinu pred samotným peklom. V multiplayer móde si zasa porovnáte schopnosti s ostatným hráčmi. Staňte sa najlepším!

 

Lost Toys

„Stratené hračky“ sú pútavý 3D hlavolam, ktorý sprevádza pekná hudba v ešte krajšej grafike. Hračky sú dávno stratené a rozbité. Poskladajte ich do pôvodného stavu a vráťte im život.

 

Transworld Endless Skater

Skateboard hry neboli na konzolách veľmi obľúbené vzhľadom na zložitosť ovládania a nutnosti používania niekedy až extrémnych kombinácií kláves. Pri dotykových obrazovkách to je iné a zábavnejšie. Vyskúšajte si „skejtovanie“ v tejto veľmi podarenej gamese.

 

Fractal Combat X

Masívne letecké súboje v arkádovom štýle a s prepracovanou grafikou dostanú každého. Čaká na vás šesť jedinečných bojových oblastí, niekoľko lietadiel a desiatky rôznych misií.