Úvod Hry GAMEBOT HEADSHOT – pripravte sa na poriadny úder do mozgu

GAMEBOT HEADSHOT – pripravte sa na poriadny úder do mozgu

4

Zaujímate sa o počítačové hry, novinky vo svete hernej technológie a herná konzola je váš najlepší kamarát? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali áno, máme pre vás dobré správy. Na Telkáč.TV prichádza unikátny formát relácie, ktorý vám neponúkne žiadna iná televízia: GAMEBOT.

Gamebot je šou plná hier, informácií, recenzií, rád, trikov a humoru. Tento zábavno-náučný program s dušou amatérskeho vlogovania a potenciálom solídneho herného programu vás pripraví na všetko, čo o hernej scéne na Slovensku aj v zahraničí potrebujete vedieť.  Encrypt a Rall vás prevedú svetom jednotiek a núl s ľahkosťou a humorom.

 

O čom to bude tento krát?

Tešiť sa môžete na predstavenie noviniek: Project Zero 5, nový reštart série Doom, The Crew na PC, recenziu na Sniper Elite 3 a The Wolf Among Us  a futbale! Áno, čítate správne, futbale.  Chcete vedieť, či sa Soccer Star hodí do vašej zbierky mobilných hier alebo čo nové prinesie FIFA 15? Všetko sa dozviete!

 

headshot-versus-kto-750

Headshot? Headshot!

Aby sa nepovedalo, že Gamebot je iba o počítačových hrách, chalani si pripravili niečo aj pre vás. Headshot je letná súťaž, ktorej pravidlá a úlohy vymýšľate vy! Celé leto môžete vymýšľať tie najšialenejšieho úlohy, ktoré budú musieť splniť. Chceli ste vždy niekoho prinútiť zjesť lyžičku škorice alebo ho donútiť vyhrať hru míny so zaviazanými očami? Teraz máte možnosť! Neváhajte, posielajte nápady na duely na e-mail headshot@gamebot.sk s predmetom Headshot – úloha. Môže to byť naozaj čokoľvek.

Prvý diel  s najnovšími informáciami o E3 môžete nájsť u nás na Telkáč.TV