Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 84.

Piatková porcia Android aplikácií 84.

4

Ani na Veľký piatok Vás neminie niekoľko zaujímavých tipov na aplikácie a hry.

V dnešnom výbere nájdete skvelú mailovú aplikáciu, pokročilý kalendár, balíček ikon pre všetky najpoužívanejšie launcher aplikácie, nástroj na správu financií a niečo pre fotografovania chtivých užívateľov.

Herný segment tentokrát zastupuje prepracovaná 3D plošinovka, matematické úlohy, ktoré privedú mozog do varu, strategická simulácia, vysoko obľúbené farmárčenie a vizuálne prepracovaný titul.

 

Mailbox

Výber_034

Vieme, že Gmail je najlepší, ale pre ostatné e-mailové účty sa skvele hodí aplikácia Mailbox. Obľúbená sa stala vďaka čistému a dobre navrhnutému užívateľskému prostrediu a vďaka gestám dokážete správy rýchlo archivovať a vymazávať.

 

 

Today Calendar

Výber_035

Today je efektný a moderný kalendár pre Android s veľmi príjemným užívateľským prostredím a prispôsobiteľnými widgetmi. Bezplatná je iba jeho trial verzia, po dvoch týždňoch používania si však určite kúpite plnú verziu.

 

 

Naxos Flat Icon

Výber_038

Absolútne skvelé ikony v plochom dizajne, ktoré sú kompatibilné so všetkými populárnymi launcher aplikáciami. Vyšperkujte si dizajn prostredia k dokonalosti.

 

 

Budget

Výber_040

Budget je nová aplikácia na správu financií, výdavkov a príjmov. Ponúka skvele navrhnuté prostredie, grafy, kategorizáciu, zoznamy a veľa ďalšieho.

 

 

Retrica

Výber_036

Ak patríte medzi vyznávačov selfie fotiek, táto aplikácia je pre Vás. Aplikácia ponúka vintage štýl fotografií spolu s až osemdesiatimi profesionálne navrhnutými filtrami.

 

 

Wind up Knight

Už druhé pokračovanie parádnej high-end plošinovky v prepracovanom 3D prostredí. Zákerné úrovne, pasce, záchytné body, výzvy, predmety, tabuľka najlepších hráčov. Hra naozaj zabaví na dlhú dobu.

 

 

Mental math

Výber_041

Ak ste v škole (ne)obľubovali matematiku a aritmetiku, vyskúšajte túto hru. Máte len 60 sekúnd na vyriešenie matematickej úlohy, pričom náročnosť úloh stúpa a stúpa. Čím lepšie skóre, tým máte väčší matematický skills.

 

 

First Strike

Síce drahšia, no skvelá strategická bojová simulácia, ktorá ponúka parádnu hrateľnosť s intuitívnym prostredím. Navnaďte sa trailerom.

 

 

Farmville 2

Farmville je extrémne populárna sociálna hra a teraz môžete jej novú mobilnú verziu hrať aj bez pripojenia k internetu a prihlásenia sa k Facebooku. Jednoducho vždy a všade. In-app nákupom sa ale nevyhneme, každopádne sa jedná o skvelú návykovku, v ktorej si dokážete vybudovať skutočné farmárske impérium.

 

 

Badland

Vizuálne dokonale spracovaná futuristická plošinovka, ktorú si už zahralo cez 10 miliónov používateľov, medzi ktorými nesmiete chýbať. Viac prezradí trailer.

zdroj: GP