Úvod Novinky Android Android 4.4 KitKat bude možno predstavený 28. októbra

[Aktualizované] Android 4.4 KitKat bude možno predstavený 28. októbra

7

Aktualizácia 16.10.2013: Po porovnaní rôznych zdrojov to nakoniec vyzerá tak, že Android 4.4 KitKat a Nexus 5 budú predstavené 28. októbra.

Pôvodný článok: Na Google+ účte pre Android KitKat sa včera začali objavovať indície, ktoré by mali napovedať presnejšie info k predstaveniu novej verzie – Android 4.4 KitKat.

Povôdné informácie tvrdili, že k predstaveniu Android KitKat dôjde 15. októbra, no nestalo sa tak. Pravdepodobne kvôli problémom, ktorými teraz Spejené štáty prechádzajú. Dnes v noci ale KitKat na svojom Google+ účte zverejnil obrázok tancujúceho KitKat Androida s popisom „Everybody dance now! #AndroidKITKAT“. Tohto komentára sa Android komunita okamžite chytila a začala zisťovať, čo to môže znamenať. Po chvíli pátrania narazila na známu pesničku s rovnomenným názvom Everybody dance now!

kitkat-everybody-dance-now

Táto pesnička vyšla 18. októbra 1990, čo by teda mohlo napovedať dátum vydania nového Android KitKat. Okrem toho je pesnička v originále 4 minúty a 4 sekundy dlhá, čo by pekne korešponovalo s verziou Android 4.4 . Znie to trošku šialene, ale na druhú stranu Google je povestný tým, že necháva stopy a EasterEggy všade, kde je to možné.

Na Google+ účte KitKat nájdete aj ďalšiu indíciu, kde na obrázku stojí z tyčiniek KitKat napísané „THIS IS IT“ a „Have a break, have a Kit Kat“ s popisom k obrázku „Sometimes you have to look for the signs…“.

ss (2013-10-16 at 03.18.40)

Ak sa chcete zúčastniť tohto hádania, prípadne sledovať ďalšie nápovedy, nič Vám teda nebráni sa zapojiť tiež. Ak prídete na niečo zaujímavé, určite nám dajte vedieť v diskusii.

Zdroj: +KitKat via AndroidAuthority