Úvod Novinky Aplikácie Filtre recenzií na Google Play sú späť, triediť môžete podľa hodnotenia, zariadenia,...

Filtre recenzií na Google Play sú späť, triediť môžete podľa hodnotenia, zariadenia, verzie a viac

1

Keď sa rozhodnem pohľadať si novú aplikáciu alebo hru, ktorú som ešte nepoužíval, recenzie sú prvou indikáciou toho, či sa jedná o kvalitný kúsok alebo niečo, čomu sa radšej vyhnúť. Pri obrovskom počte recenzií, z ktorých nás nie všetky zaujímajú, je však náročné spraviť si zdravý úsudok. S týmto nám kedysi pomáhali filtre, ktoré po novom dizajne Google Play úplne zmizli. Teraz však hlásia návrat.

recenzie

Tí z Vás, ktorí sa s filtrami na Google Play ešte nestretli, tak vedzte, že vďaka nim si budete vedieť pozrieť recenzie, ktoré boli písané z rovnakého zariadenia ako máte Vy alebo z iného.

Okrem toho si budete vedieť zobraziť recenzie len najnovšej verzie aplikácie alebo úplne všetky no a nakoniec si môžete zobraziť recenzie podľa hodnotenia a teda všetky 5 hviezdičkové, 4 hviezdičkové atď.

Aké filtre by ste privítali Vy? Osobne by som sa priklonil aj k celkovému preorganizovaniu zobrazenia aplikácií, ktoré sa momentálne nachádzajú v mojich zariadeniach, aby som si napríklad vedel zobraziť aplikácie, ktoré som si zakúpil a ktoré sú zadarmo. Aké možnosti by ste privítali Vy?

Zdroj: AndroidPolice