Tip na aplikáciu: Sex Locator – virtuálna zoznamka v modernom štýle

Tip na aplikáciu: Sex Locator – virtuálna zoznamka v modernom štýle

10
Obchod Google Play ponúka Androiďákom obrovské množstvo softvéru pre ich mobilné hračky, no podaktoré aplikácie sa väčšinou len opakujú a prezliekajú kabát, zatiaľ čo hlavná funkcia zostáva takmer nezmenená. Android aplikácia Sex Locator, ako jedna z mála, však predstavuje malú výnimku. Tá poteší najmä milovníkov krátkodobých kamarátstiev.

Dnes sme sa dostali k tak trošku netradičnej Android aplikácii, ktorú si nepochybne obľúbia pravidelní návštevníci populárneho Pokecu. Táto aplikácia, s alarmujúcim názov Sex Locator, poskytuje pre užívateľov virtuálne dobrodružstvo a možnosť nadviazať nové kontakty s ľudmi z okolia s podobným záujmom. Nie, nie je to vyšívanie a ani štrikovanie, bližšie indície totižto už podáva samotný názov aplikácie.

locator1020 locator21020 locator31020 locator41020

Prostredníctvom Android aplikácie Sex Locator môžete jednoducho nadviazať nové priateľstvá s inými užívateľmi, nachádzajúcimi sa okolo vás. To všetko vďaka určeniu polohy, ktorá sa zobrazuje na prehľadnej mape priamo v aplikácii. Ide vlastne o alternatívnu sociálnu sieť, no ani nie tak na zdieľanie pocitov, ale skôr pre vyhľadávanie bližších priateľstiev. Samozrejmosťou je (online/offline) chatovanie, pridávanie osobnej fotky alebo informácií do profilu užívateľa, aby si tak mohol zvýšiť šance na dobrý úlovok. Vývojári sa s užívateľským prostredím aplikácie skutočne pohrali a vytvorili tak lahodné dielo aj pre tie najnáročnejšie oči, navyše sa môže pýšiť titulom „Made in Slovakia“ :) . V obchode Google Play je dostupná zdarma.

[app]com.sexlocator[/app]

Zdroj: Google Play Store
 • Igor

  konecne poriadna appka :)

  • sanders2221

   no kym to bude vyuzivat malo ludi a z toho 9:1 dajme tomu chalanov ku dievcat tak nic moc :D

   • Lukas Zachar

    Záleží na uhle pohľadu, pre ženy to tým pádom bude poriadna appka :D

    • sanders2221

     vidis ten pohlad ma nenapadol :D …to je pravda :D …ale ked si vezmes kolko dievcat sa bavi so stahovanim appiek a citanim androidportalov odkial by sa to dozvedeli …takze je to spat na nas chalanov to spropagovat trocha :D …a normalnej kamoske take asi propagovat nebudes :D :D

 • sagasgasg

  Mne to stale pise create profile uz som to skusal aj preinstalovat kvalitna aplikacia veru…

  • Peter Hrdy

   Ahoj.. Momentalne nie su podporovane tablety bez 3g. ak mas ine zariadenie tak mi hod email na peter.hrdy@gmail.com. Vlastne ak mate hocijaky feedback negative/positive tak kludne piste :)

   • sagasgasg

    Dnes som to o5 skusil a uz to funguje :) Celkom sranda.

    • Peter Hrdy

     Ok. Dakujem za feedback.

 • Tomáš Beneš

  zdravím nějak to nemužu najít to už nefunguje ta appka ???

 • John