Úvod Novinky Sony ukázala novú elegantnú líniu externých USB nabíjačiek

Sony ukázala novú elegantnú líniu externých USB nabíjačiek

5

Naše, vaše Android zariadenia sú také dobré len dovtedy, dokiaľ im nedôjde batéria. Mnoho používateľov rieši nedostatok „šťavy“ externými nabíjačkami, ktorých nájdete po rôznych online obchodoch neúrekom. Takýto prístroj je skvelý napríklad pri víkendovom chatovaní (pôsobenie na chate, nie tzv. „četovanie“:) kedy nemusíte brať so sebou nabíjačku, alebo pri dlhšom cestovaní kde si chvíľu vo vlaku krátime práve hraním sa so smartfónom. Spoločnosť Sony predstavila novú externé nabíjačky, ktoré okrem funkčnosti aj skvelo vyzerajú.

Tieto elegantné nabíjačky vstúpia na trh s rôznymi kapacitami, pričom najväčšia bude mať až 7000 mAh, ktorá dokáže priemerný smartfón úplne nabiť približne 3-krát. S hmotnosťou 198 gramov a hrúbkou 12,9 mm sa zmestí do batožiny naozaj každého. Ďalej bude k dispozícii 3500 mAh a 2000 mAh verzia v rozličných farbách.

Zaujímavá je ale doba nabíjania. Pri 3500 mAh verzii to bude len 130 minút a ceny sa budú pohybovať v závislosti od verzie niekde medzi 30 až 90 dolármi. Globálna dostupnosť je ohlásená na september.

Myslíte si, že investícia do takejto nabíjačky je dobrý krok, alebo to považujete za zbytočnosť?

zdroj: androidnext.de