Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi Mi 6 má mať rovnaký fotoaparát ako špičková Sony Xperia XZ Premium!

Minulý rok sme na MWC v Barcelone nevideli len známe značky, no pre Európu aj tie menej známe.
Xiaomi obuv

Xiaomi predstavilo inteligentnú športovú obuv s čipom Intel

Bežeckú obuv si dnes nevyberáme podľa jej čipsetu, no v budúcnosti budeme pri kúpe možno zvažovať aj tento atribút. Inteligentná je dnes už aj obuv a príkladom sú bežecké tenisky 90 Minutes Ultra Smart od Xiaomi.

GearBest oslavuje 3. narodeniny: Namiesto prijímania darčekov ich rozdáva!

Známy a obľúbený čínsky e-shop GearBest.com v týchto dňoch oslavuje svoje 3. narodeniny. O svoju radosť z trojročného pôsobenia na trhu a veľkej úspešnosti by sa rád podelil so všetkými svojimi zákazníkmi.

Nová verzia používateľského prostredia MIUI 8.2 mieri do ďalších zariadení

Spoločnosť Xiaomi len pred pár dňami vydala novú alebo skôr inovovanú verziu používateľského prostredia MIUI 8.2. Aktualizácia sa už šíri a aktuálne dobieha dve vlajkové lode.
Xiaomi Mi5c

Xiaomi Mi5c oficiálne: Prvý smartfón výrobcu s vlastným čipsetom

Spoločnosť Xiaomi ignorovala podujatie MWC 2017 a namiesto neho si zorganizovala vlastnú udalosť. Predstavila na nej zaujímavý produkt, smartfón Xiaomi Mi5c s vlastným čipsetom.

Xiaomi predstavil svoj vlastný procesor – Surge S1! Toto je jeho výkon

Tak, ako sme už niekoľkokrát písali, Xiaomi predstavil svoj vlastný čipset s označením Surge S1. Ide o menej výkonný z dvojice chystaných čipsetov, na ktorom spoločnosť usilovne pracuje.

Čipset Xiaomi Pinecone bude predstavený o pár dní. Aké parametre môže ponúknuť?

Spoločnosť Xiaomi na budúci týždeň predstaví čipset s označením Pinecone, ktorý si táto spoločnosť navrhla sama presne podľa vlastných potrieb.

Novú generáciu futuristického smartfónu Xiaomi Mi Mix by sme mohli uvidieť už v máji

V druhej polovici minulého roka si asi najviac pozornosti vyslúžili dva phablety. Galaxy Note 7 kvôli dobre známym problémom a Xiaomi Mi Mix vďaka takmer bezrámikovej konštrukcii.

Xiaomi má nového kráľa predajov: Tento smartfón sa už teraz predáva na státisíce kusov!

Ak ste fanúšikom alebo dokonca aj majiteľom jedného z množstva zariadení z dielne Xiaomi, určite ste nešliapli vedľa. Xiaomi ponúka naozaj široké portfólio smartfónov, v ktorých si svojho obľúbenca nájde aj náročný aj menej náročný užívateľ.

Spoločnosť Xiaomi tento rok vyprodukuje viac vrcholových smartfónov

Spoločnosť Xiaomi by sa dala pokojne nazvať technologickým tigrom východnej Ázie. Za päť rokov svojej existencie si dokázala vytvoriť pozíciu uznávanej technologickej spoločnosti.

Xiaomi tento mesiac predstaví vlastný čipset s označením „Pinecone“

Procesorové sady z dielní výrobcov Qualcomm, MediaTek, Samsung či Huawei čoskoro doplní nový kus kremíka, ktorý vyprodukuje čínske Apple, spoločnosť Xiaomi.

Xiaomi Mi Mix 2 bude ešte futuristickejší: Ponúkne ešte tenšie rámiky!

Xiaomi Mi Mix je jednoznačne telefón, ktorý nás v roku 2016 zaujal najviac. Ide o koncept, ktorý si môžete kúpiť či už priamo z Číny alebo na rôznych bazároch.

Ochráň sa počas šoférovania: Táto kamera od Xiaomi zaznamená všetky prípadné situácie!

Zažil to asi každý šofér. Kľudne si idete tam, kam potrebujete a zrazu vám takmer spôsobí infarkt jeden z členov motoristickej komunity. Či už nepozornosťou alebo agresivitou, zloba sa stane hneď.

Zabezpeč si domácnosť ako pán za lacno: Xiaomi predáva 5 gadgetov v 1 výhodnom balení

Či už bývaš v paneláku, rodinnom dome alebo na chate, zabezpečenie svojej domácnosti by mal byť jedným z hlavných bodov programu každého z nás.

Xiaomi má vlastný čipset: Je vyrobený 10nm výrobným procesom, objaví sa v tomto zariadení

O tom, že už čoskoro uvidíme Xiaomi Mi 5C už vieme niekoľko týždňov. Vieme dokonca aj o tom, že v ňom nenájdete procesor od Qualcommu, ani MediaTeku a dokonca ani od Samsungu (Exynos). Nie nie. Namiesto toho v ňom nájdete vlastnoručne navrhnutý procesor s označením Pinecone.

Xiaomi Mi 6 bude aj napriek rovnakému procesoru ako v Galaxy S8 menej výkonný. Prečo?

Najnovšie informácie naznačujú, že chystaný Xiaomi Mi 6 predsa len ponúkne najnovší mobilný procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Zaujal vás Vernee Apollo X? Výrobca už spustil rezervácie, ktoré spojil...

Čínsky výrobca Vernee aktuálne spustil systém rezervácií pre ich vylepšený popredný model Apollo X. Výrobca ho mal pripraviť tak, aby uspokojil potreby väčšiny bežných používateľov.