Xiaomi

Xiaomi
Galaxy S8

HLASOVANIE: Ktorej vlajkovej lodi za jar 2017 dáte svoj hlas?

Najväčší výrobcovia predstavili svoje vlajkové lode pre prvý polrok 2017. Ktoré zo zariadení ale zaujalo najviac?

Čína ako krajina neobmedzených možností, kde aj Windows store predáva Xiaomi smartfóny

Ak by ste čakali, že Microsoft svoj obchod v rôznych krajinách riadi rovnako, čakali by ste zle. Príkladom je Microsoft, ktorý v Číne namiesto svojich Windows Phone smartfónov predáva niečo úplne iné.

Ty ešte nemáš kameru v aute? VIDEO z včerajšej hromadnej nehody ťa presvedčí, že sa môže hodiť

Včera sa na zasneženom úseku D1 stala kvôli naozaj kriticky zlému počasiu stala vážna dopravná nehoda. Presnejšie, poškodených ostalo približne 40 vozidiel a zranených približne 24 osôb, z toho podľa Polície SR 1 ťažko.

Xiaomi Mi Mix 2: Unikli špecifikácie, chystá sa 8 GB RAM a Snapdragon 835!

Xiaomi Mi Mix bol jedným z najväčších prekvapení minulého roka, minimálne čo sa smartfónov týka. Čínsky výrobca všetkým ukázal, ako by mali vyzerať telefóny budúcnosti.

Xiaomi chce ovládnuť trh: Len v marci predali 6,3 miliónov zariadení, za rok ich má byť 70 miliónov

Xiaomi len včera predstavil svoju novú vlajkovú loď, o ktorej sa dozviete viac v samostatnom článku. Len narýchlo pripomenieme, že je vybavená 6 GB RAM a procesorom Snapdragon 835. Ide teda o poriadne výkonný kúsok smartfónu.

Nepáči sa vám Xiaomi Mi 6? Minuloročnú vlajkovú loď teraz kúpite za smiešny peniaz!

Xiaomi včera predstavil svoju novú vlajkovú loď pre rok 2017, ktorá však v mnohých nezanechala najlepšie pocity.

Xiaomi Mi 6 v prvých ponukách: Toto je cena a dostupnosť pre slovenských záujemcov!

Xiaomi dnes predstavil očakávanú vlajkovú loď, Mi 6. Novinka ponúka nadupané špecifikácie v krásnom a precízne vytvarovanom tele, ktoré určite zaujalo nejedného z vás.

Xiaomi Mi 6 oficiálne: Ponúka 6 GB RAM a Snapdragon 835!

Xiaomi dnes počas tlačovej konferencii v Pekingu predstavil svoju novú vlajkovú loď pre rok 2017. Ide samozrejme o Xiaomi Mi 6, očakávanú novinku s veľmi zaujímavou výbavou.

Xiaomi Mi 6 so 6 GB RAM v benchmarku vycvičil Galaxy S8 aj Galaxy S8+

Benchmarky sú diskutabilnou témou. Prinášajú vôbec nejaké dobro alebo sú len niečím, vďaka čomu sa môžu ľudia chváliť bez skutočnej pridanej hodnoty využiteľnej v reálnom svete? V skutočnosti ide o niečo z oboch svetov.

Xiaomi Max 2: Na trh sa valí nový obor s 6,44“ displejom a gigantickou batériou

Xiaomi má už budúci týždeň predstaviť niekoľko zariadení, medzi nimi majú byť schované aj nové vlajkové lode Mi 6. Chýbať by však nemal ani tabletofón Mi Max 2.

Xiaomi sa nedrží pri zemi: Mi Note 3 má byť 8 GB zviera s obrovským výkonom!

Jeden z anonymným zdrojov, ktorí sa venujú zariadeniam od masívne populárneho výrobcu Xiaomi naznačil, že na trh čoskoro príde jedno po uši výkonnými špecifikáciami nabité zariadenie. Hovoríme samozrejme o Xiaomi Mi Note 3, pokračovateľ populárnej série, ktorá si medzi ľuďmi získala milióny priaznivcov.
Xiaomi Mi 6

Smartfóny Xiaomi Mi 6 a Mi 6 Plus budú predstavené 19. apríla. Avizovaná cena poteší

Očakávané smartfóny Xiaomi Mi 6 a Mi 6 Plus mali byť predstavené tento mesiac, čo nakoniec potvrdil aj sám riaditeľ spoločnosti. Nezmienil sa však o presnom dátume, ktorý je už v tejto chvíli známy.

Xiaomi predstavilo novú generáciu VR náhlavnej súpravy. Je extrémne lacná

Čínsky výrobca Xiaomi opäť prekvapil. Bez predošlého avizovania predstavil novú generáciu náhlavnej súpravy, ktorá dokáže sprostredkovať virtuálnu realitu.

Ak chceš telefón bez rámikov, nemusíš dať 800€ za Galaxy S8! Máme lacnejšie riešenie

Veľkonočné sviatky už klopú na dvere a internetový obchod GearBest.com to dobre vie. Hoci Veľká noc nie je sviatkom obdarovávania, bola by škoda túto akciu nevyužiť.

Xiaomi Mi 6 a Mi 6 Plus: Tesne pred predstavením unikli ich ceny. Toľkoto budú stáť!

Xiaomi Mi 6 a jeho väčší súrodenec má byť predstavený už dnes. Samozrejme, ako to už býva zvykom, na internet unikli nové informácie týkajúce sa ich ceny.

Posuň level natáčania videí na novú úroveň: Xiaomi dron teraz bez doplatku DPH!

Xiaomi okrem smartfónov vyrába aj niekoľko ďalších hi-tech zariadení. Medzi nimi je aj relatívne nový dron, ktorý je schopný zachytiť video v 4K rozlíšení.