Sony

Sony

VIDEO: Sony má nový CMOS snímač, ktorý dokáže zhotoviť super spomalené video zábery

Japonská spoločnosť Sony je kráľom v triede foto snímačov určených pre mobilné zariadenia. Právom. Okrem množstva iných smartfónov je snímačom od Sony vybavený aj smartfón Google Pixel.

Sony v 4. štvrťroku predal 5 miliónov kusov Xperia smartfónov

Japonský výrobca, Sony, včera oznámil finančné výsledky za štvrtý kvartál 2016 (október – december), ktorý je zároveň tretím fiškálnym kvartálom 2016. Nás samozrejme zaujímajú samotné výsledky vcelku populárnej spoločnosti.

Sony to na MWC 2017 môže skúsiť s niekoľkými smatfónmi. Medzi nimi aj TOP model so 4K displejom

Presne o mesiac, 27. februára 2017, má na podujatí MWC 2017 naplánovanú tlačovú konferenciu výrobca Sony a jeho mobilná divízia. Uvidieť by sme mali nové Xperie.

Sony zastavuje aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre Xperia Z5, Z3+ a Z4 Tablet

Japonský výrobca Sony nedávno spustil aktualizáciu na najmodernejší mobilný operačný systém od Google, Android 7.0 Nougat pre niekoľko zo svojich zariadení.

Sony Xperia Z5 a Z5 Premium dostávajú aktualizáciu na Android Nougat

V novom roku sa nám aktualizácie pekne rozbehli tak, ako ich uvoľnenie avizovali mnohí výrobcovia. Ďalšia aktuálna správa sa týka popredných modelov výrobcu Sony Mobile.

Sony bude nasledovať Samsung a Apple: Svoje smartfóny tiež vybaví OLED displejmi

Podľa japonskej publikácie Nikkan má Sony Mobile, spoločnosť vyrábajúca známe smartfóny radu Xperia pripravovať modely s OLED displejmi.

Sony nepodľahne tlaku modernej doby: 3.5mm jack pre slúchadlá ponechá aj na nových zariadeniach

Vedenie Sony Mobile spravilo dôležité rozhodnutie. Svoje nové zariadenie budú aj naďalej vybavovať 3.5 mm jackom pre slúchadlá.

FOTO: Toto je Sony Xperia X (2017). Ponúka tenšie rámiky po všetkých stranách

Sony je výrobca, ktorého telefóny tu s nami sú už veľmi dlhý čas. Posledných pár rokov sa však spoločnosti nedarí až tak, ako by si zaslúžila.

FOTO: Sony Xperia XZ (2017) na prvom živom zábere. Edgeless displej a obrovský spodný a vrchný rámik

Je možné, že by výrobca Sony pracoval na novej vlajkovej lodi s bezrámikovým, tzv. edgeless displejom? Je, aj keď len čiastočne. Na internete sa objavil rozmazaný záber zariadenia, ktoré má byť novou vlajkovou loďou Sony pre rok 2017.

TOP vlajkovou loďou druhej polovice 2016 je Sony Xperia XZ

Samsung mal v rukách skutočného víťaza. Najkvalitnejšie spracované, najkrajšie a najlepšie vybavené zariadenie, aké doteraz vyrobili – Samsung Galaxy Note 7. Ten však neskôr postretli problémy, o ktorých už určite všetci viete.

Sony spustilo aktualizáciu na Android Nougat pre model Xperia X a Xperia X Compact

Spoločnosť Sony Mobile pokračuje v aktualizačnej stratégii a po zariadení Xperia X Performance spúšťa proces aktualizácie aj pre svoje ďalšie modely.

Sony Xperia Edge: Sen každého milovníka japonského výrobcu?

S bezrámikovými smartfónmi, akoby sa vrece roztrhlo. Len pár týždňov po tom, ako svoj funkčný koncept predstavil čínsky výrobca Xiaomi sa začínajú ozývať aj ďalší výrobcovia.

PlayStation 4 sa darí: Sony jej predal už vyše 50 miliónov kusov

Spoločnosť Sony má dôvod pre radosť. Ich spotrebiteľmi obľúbená herná konzola PS4 prekročila hranicu 50 miliónov predaných kusov.

Sony v roku 2017 uvoľní šesť nových mobilných hier. Poznáme ich názvy

Známa japonská spoločnosť Sony sa v hernom priemysle obracať vie, čoho dôkazom je aj jej nesmierne populárna herná konzola PlayStation 4. Počas Čierneho piatku išlo o jedno z najvyhľadávanejších zariadení.

Sony Xperia X Performance dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Spoločnosť Sony Mobile dnes do sveta vypustila čerstvú aktualizáciu pre svoj high-end model Xperia X Performance, ktorý bol predstavený koncom februára na podujatí MWC.

Sony Xperia XA získava aktualizáciu, ktorá posilňuje zabezpečenie

Japonský výrobca Sony práve začal aktualizovať model Xperia XA. Aktualizačný balíček je určený ako pre single SIM, tak aj pre dual SIM variantu smartfónu.

Samsung predstavil Exynos 8895 zo série Exynos 9: Ponúka obrovský výkon...

Samsung práve predstavil nový mobilný high-end čip, ktorým bude tento rok vybavených niekoľko high-end zariadení. Podobne ako Qualcomm Snapdragon 835 (s ktorým Qualcommu Samsung pomohol) je Exynos 9 Series 8895 vyrobený 10nm FinFET procesom.