Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

Každoročný príchod nových generácií vlajkových lodí znamená dve veci. Zákazníci hľadajúci maximálne technologické možnosti si opäť prídu na svoje a tí ekonomickejšie zmýšlajúci sa poobzerajú po minuloročných vlajkových lodiach.

AKTUÁLNE: Samsung Galaxy S7 a S7 edge u nás získavajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat! (už aj Telekom)

Vyzerá to tak, že minuloročná vlajková loď najväčšieho výrobcu smartfónov na svete, Samsung Galaxy S7, na Slovensku konečne získava vytúženú aktualizáciu.

Samsung Galaxy S7 v plameňoch: Vznietil sa v aute, vážne ohrozil šoférku!

Na svetlo sveta sa prebojovala reportáž týkajúca sa nešťastného konca smartfónu Samsung Galaxy S7, ktorý sa mal podľa jeho majiteľky, Shaunique Lamb vznietiť počas toho, ako šoférovala.

Samsung Slovensko: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge pravdepodobne ešte tento mesiac

Ohľadom aktualizácie obľúbenej dvojice vlajkových lodí, Galaxy S7 a S7 edge internetom koluje veľa správ. Mnohé z nich si dokonca odporujú.

Robí si Samsung srandu? Aktualizácia na Android 7.0 Nougat zmení rozlíšenie z QHD na Full HD

Samsung nedávno spustil aktualizáciu svojich dvoch najnovších vlajkových lodí na najmodernejší Android 7.0 Nougat. Nikto však nečakal, že s aktualizáciou príde aj nečakane rafinované zmenenie nastavení pravdepodobne pre predĺženie výdrže batérie.

Je to tu! Samsung spustil oficiálnu aktualizáciu na Android 7.0 pre Galaxy S7 a S7 edge!

Samsung práve spustil aktualizáciu pre modely Galaxy S7 a S7 edge, ktorá verziu Androidu povýši na verziu 7.0 Nougat. Aktualizácia príde vo veľkosti 215 MB pre tých, ktorí boli súčasťou programu Galaxy Beta.

Samsung Galaxy S7 a S7 edge získavajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Samsung to tento rok spravil inak. Niektorým majiteľom Galaxy S7 a S7 edge umožnil zapojiť sa do tzv. Galaxy Beta programu, v ktorom testovali beta verziu Android 7.0 Nougat, ktorá bude neskôr určená pre všetkých majiteľov.

Majitelia Galaxy S7 sa sťažujú: Sklíčka na fotoaparáte samé praskajú!

Samsung Mobile má na krku ďalšiu kauzu s nespokojnými majiteľmi jedného z ich najpredávanejších zariadení vôbec.

POTVRDENÉ: Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú aktualizáciu na Android 7.1.1 už v januári

Samsung potvrdil, že aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začne rozposielať už v januári. Informácia pochádza z programu Galaxy Beta, kde Samsung upozornil svojich testerov prostredníctvom jednoduchého oznámenia.

iFixit: Ktorý smartfón roka 2016 sa dá opraviť najľahšie a naopak, ktorý najťažšie?

iFixit je populárny technologický server, ktorý reprezentujú manuálne zruční jedinci. Tí totižto rozoberajú rôzne technologické zariadenia a skúmajú, aké ťažké by ich bolo opraviť v domácich podmienkach.

Nie všetky modely Samsung Galaxy S7/Galaxy S7 edge získajú najnovšiu verziu Android 7.1 Nougat

Ak si myslíte, že fakt, že vlastníte najnovší model z dielne Samsungu vám automaticky zabezpečí najnovšiu verziu Androidu, mýlili by ste sa.

Je toto koniec TouchWizu? Najnovšia beta Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 mu dáva úplne iný názov

Tretia verzia beta verzie Android 7.0 Nougat prináša nové funkcie a opravuje mnohé z chýb.

Na Galaxy S7 sa bude dať meniť rozlíšenie displeja. Novinku prinesie aktualizácia

Samsung Galaxy S7 disponuje tak, ako mnohé iné popredné vlajkové lode, QHD 1440p rozlíšením displeja. Displej má 5,1 palca, čo znamená, že s daným rozlíšením dostaneme hodnotu 576 ppi.

Galaxy S7 explodoval priamo v rukách majiteľa. Spôsobil mu popáleniny 2. a 3. stupňa

Pán žijúci v Kanade mal veľmi nepríjemnú nedeľu. Počas toho, ako šoféroval svoje auto sa mu stala nehoda. Nemyslíme tým autonehodu, to nie. V jeho rukách vybuchol Samsung Galaxy S7.

VIDEO: Takto bude vyzerať TouchWiz pre Galaxy S7 edge na Android 7.1 Nougat!

Beta verzia Android 7.1 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge je už dostupná pre kórejské verzie zariadení. Tak, ako sa dalo čakať, netrvalo dlho a miestni testeri z používateľského rozhrania zverejnili prvé screenshoty a videá.

Samsung v Európe aktualizuje Galaxy S7 a S7 edge. Balíček prináša vyššiu bezpečnosť

Samsung práve začal v Európe rozposielať bezpečnostnú aktualizáciu pre Galaxy S7 a S7 edge. Ide o aktualizáciu s novembrovými záplatami priamo od Google.

Samsung na Twitteri jedným smajlíkom absolútne zničil muža, ktorý si z...

Počas celej histórie ľudstva sa nespočetne veľakrát stalo, že mladého drzého junáka ukľudnil podstatne starší nadriadený s nadhľadom a hlavne skúsenosťami.