Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Slovensko: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge pravdepodobne ešte tento mesiac

Ohľadom aktualizácie obľúbenej dvojice vlajkových lodí, Galaxy S7 a S7 edge internetom koluje veľa správ. Mnohé z nich si dokonca odporujú.

Netešme sa predčasne: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 edge v prvých 3 mesiacoch nemusí prísť

Samsung s aktualizáciou na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začal ešte pred pár týždňami. Update si pomaličky razí cestu štát po štáte.

Android 7.0 Nougat bude pre Galaxy S7 edge v našom regióne dostupný už tento týždeň!

Samsung dnes začať opäť rozposielať očakávanú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre svoju stále aktuálnu vlajkovú loď, Galaxy S7 edge. Stalo sa tak v Spojených arabských emirátoch (UAE).

Samsung má veľký problém: Displej na Galaxy S7 edge zlyháva po celom svete, objavuje sa ružový pásik smrti

Pre Samsung je to ako z dažďa pod odkvap. Len včera zverejnili informácie o probléme s Galaxy Note 7, ktorý po celom svete spôsoboval explózie, a ktorý nakoniec úplne stiahli z trhu. Nočná mora pre výrobcu očividne nekončí.

Robí si Samsung srandu? Aktualizácia na Android 7.0 Nougat zmení rozlíšenie z QHD na Full HD

Samsung nedávno spustil aktualizáciu svojich dvoch najnovších vlajkových lodí na najmodernejší Android 7.0 Nougat. Nikto však nečakal, že s aktualizáciou príde aj nečakane rafinované zmenenie nastavení pravdepodobne pre predĺženie výdrže batérie.

Je to tu! Samsung spustil oficiálnu aktualizáciu na Android 7.0 pre Galaxy S7 a S7 edge!

Samsung práve spustil aktualizáciu pre modely Galaxy S7 a S7 edge, ktorá verziu Androidu povýši na verziu 7.0 Nougat. Aktualizácia príde vo veľkosti 215 MB pre tých, ktorí boli súčasťou programu Galaxy Beta.

Samsung Galaxy S7 a S7 edge získavajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

Samsung to tento rok spravil inak. Niektorým majiteľom Galaxy S7 a S7 edge umožnil zapojiť sa do tzv. Galaxy Beta programu, v ktorom testovali beta verziu Android 7.0 Nougat, ktorá bude neskôr určená pre všetkých majiteľov.

Majitelia Galaxy S7 sa sťažujú: Sklíčka na fotoaparáte samé praskajú!

Samsung Mobile má na krku ďalšiu kauzu s nespokojnými majiteľmi jedného z ich najpredávanejších zariadení vôbec.

POTVRDENÉ: Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú aktualizáciu na Android 7.1.1 už v januári

Samsung potvrdil, že aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začne rozposielať už v januári. Informácia pochádza z programu Galaxy Beta, kde Samsung upozornil svojich testerov prostredníctvom jednoduchého oznámenia.

iFixit: Ktorý smartfón roka 2016 sa dá opraviť najľahšie a naopak, ktorý najťažšie?

iFixit je populárny technologický server, ktorý reprezentujú manuálne zruční jedinci. Tí totižto rozoberajú rôzne technologické zariadenia a skúmajú, aké ťažké by ich bolo opraviť v domácich podmienkach.

Nie všetky modely Samsung Galaxy S7/Galaxy S7 edge získajú najnovšiu verziu Android 7.1 Nougat

Ak si myslíte, že fakt, že vlastníte najnovší model z dielne Samsungu vám automaticky zabezpečí najnovšiu verziu Androidu, mýlili by ste sa.

Samsung: Galaxy S7 je bezpečný, nezistili sme ani jeden prípad zlyhania batérie

Po tom, ako vo svete malo vybuchnúť alebo sa vznietiť niekoľko kusov Galaxy S7, Samsung konečne vydal oficiálne stanovisko.

VIDEO: Takto bude vyzerať TouchWiz pre Galaxy S7 edge na Android 7.1 Nougat!

Beta verzia Android 7.1 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge je už dostupná pre kórejské verzie zariadení. Tak, ako sa dalo čakať, netrvalo dlho a miestni testeri z používateľského rozhrania zverejnili prvé screenshoty a videá.

Samsung v Európe aktualizuje Galaxy S7 a S7 edge. Balíček prináša vyššiu bezpečnosť

Samsung práve začal v Európe rozposielať bezpečnostnú aktualizáciu pre Galaxy S7 a S7 edge. Ide o aktualizáciu s novembrovými záplatami priamo od Google.

Samsung v Európe začal s testovaním Android 7.0 Nougat beta pre Galaxy S7 edge!

Samsung sa ešte minulý rok rozhodol, že pôjde po šľapajach ďalších výrobcov a taktiež svojim zákazníkom umožní otestovať chystanú aktualizáciu o niečo skôr.

Nočná mora nekončí: Samsungu telefóny vybuchujú aj naďalej!

Samsung sa rozhodol pochovať Note 7. To už všetci vieme. Pre ostatné zariadenia by to ale situáciu meniť nemalo. Veď na nich nič zlé nebolo. Alebo že by hej?

Samsung na Twitteri jedným smajlíkom absolútne zničil muža, ktorý si z...

Počas celej histórie ľudstva sa nespočetne veľakrát stalo, že mladého drzého junáka ukľudnil podstatne starší nadriadený s nadhľadom a hlavne skúsenosťami.