Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6
Všetky novinky o Android smartfóne Samsung Galaxy S6

Samsung oficiálne potvrdil Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6, Galaxy A3 a ďalšie modely!

O tom, že Samsung už začal s aktualizáciou Galaxy S7 a Galaxy S7 edge na Android 7.0 Nougat sme informovali už niekoľkokrát.

6-mesačného chlapčeka stihli zachrániť: Vedľa postieľky o pár sekúnd vybuchol Galaxy S6

Vianoce sú sviatkom kľudu, pohody a rodiny. V jednej anglickej domácnosti však prvé dve vlastnosti po incidente s Galaxy S6 rozhodne neplatili. Smartfón tam totiž samovoľne explodoval, a to v blízkosti miesta, kde len pred malou chvíľou spal 6-mesačný chlapček.

Samsung spustil práce na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6 a S6 edge!

Len týždeň po tom, ako Samsung spustil beta verziu Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a Galaxy S7 edge sa jeho pozornosť mala obrátiť aj na dvojicu minuloročných vlajkových lodí.

Vlajkové lode Samsungu vraj dostanú nový Android N už koncom tohto roka

Vyzerá to tak, že si juhokórejský gigant dá tento rok s rýchlosťou aktualizácií high-end smartfónov na nadchádzajúcu verziu operačného systému konečne záležať. Niektoré krajiny by sa tak mohli nového Androidu N dočkať už niekedy počas decembra.

Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ získavajú aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu

Samsung pokračuje v aktualizovaní svojich najnovších, resp. najobľúbenejších zariadení. Len nedávno sa bezpečnostnej záplaty dočkali modely Galaxy S7 a S7 edge, teraz sú na rade rok staré modely. Aktualizáciu začali získavať odomknuté modely, ktoré neboli predávané cez operátora (SM-G925F) po celej Európe.

Samsung zlacňuje minuloročné modely Galaxy S6 a S6 edge

Spolu so spustením predaja tohtoročných noviniek, Galaxy S7 a S7 edge sa najväčší výrobca smartfónov rozhodol, že zlacní tie minuloročné.

Samsung Galaxy S6 a S6 edge z Telekomu a Orangeu získavajú aktualizáciu na Android 6.0!

Aj vy doma máte Samsung Galaxy S6 či S6 edge kupovaný u jedného z dvoch najväčších operátorov? Ak áno, tak dnes je váš šťastný deň. Vyzerá to tak, že nový Android 6.0 Marshmallow konečne prešiel certifikáciou a operátori ho začali rozposielať medzi majiteľov.

Ako obísť snímač odtlačkov prstov na smartfónoch? Stačí atramentová tlačiareň a 15 minút

Dnes už aj v lacnejších smartfónoch strednej triedy nájdeme často preceňovaný ochranný prvok, a to snímač odtlačkov prstov. Biometrická ochrana sa môže na prvý pohľad zdať ako veľmi účinná a bezpečná, opak je však pravdou.

Samsung Galaxy S7 vs. Galaxy S6: Aké zmeny prináša nová generácia?

Ešte výkonnejší, ešte krajší a ešte modernejší. Reč tu je o novej generácii vlajkovej lode so značkou Samsung, ktorú dnes konečne oficiálne predstavili. A čo nové Galaxy S7 teda prináša? Najviac zmien sa tentokrát odohralo pod kapotou, teda v útrobách konštrukcie, kde nájdeme výkonný a zároveň šetrný hardvér.

Android 6.0 Marshmallow pre GALAXY S6 je už na ceste. Potvrdil to poľský operátor

Vlastníte ešte stále súčasnú vlajkovú loď od spoločnosti Samsung a netrpezlivo očakávate aktualizačný balíček s najnovším Androidom? Tak už dlho zrejme nebudete. Ako sme sa dozvedeli zo susedného Poľska, Marshmallow aj s novým TouchWizom je už za rohom.

Galaxy S6 a S6 edge získavajú aktualizáciu na Marshmallow. Na Slovensku na ňu zatiaľ môžete zabudnúť

Samsung spustil aktualizáciu na najnovší Android 6.0.1 Marshmallow pre svoje minuloročné vlajkové lode, Galaxy S6 a S6 edge.

Android 6.0 bude pre Samsung GALAXY S6, S6 edge a S6 edge+ dostupný od februára

Aj keď to juhokórejskému gigantovi s aktualizáciami príliš dobre nejde, tento rok ho zrejme pochválime. Ako naznačuje uniknutý aktualizačný plán, TOP modely z jeho obrovského portfólia začnú dostávať nový Marshmallow už behom prvých februárových dní.

Android 6.0.1 pre Galaxy S6 limituje rýchlosť scrollovania

Aktualizácia na Android 6.0.1 Marshmallow pre Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ je takmer tu. Svedčia o tom aj správy od beta testerov, ktorí odkrývajú najnovšie technologické novinky, ktoré si Samsung pripravil.

Tento šikovný kryt dá vášmu GALAXY S6 a S6 edge hardvérovú QWERTY klávesnicu

Ak vlastníte minuloročnú vlajkovú loď juhokórejského giganta a s dotykovým displejom nie ste príliš blízki priatelia, existuje príslušenstvo, ktoré môže byť ako-takým riešením.

VIDEO Takto vyzerá Android 6.0 Marshmallow v GALAXY S6 a S6 edge

Netrvalo dlho a beta verzia aktualizačného balíčku s novým systémom Android dorazila niekoľkým prihláseným beta testerom do ich modelov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge prostredníctvom OTA. Všetky novinky, ktoré balík obsahuje, sú už dokonca zachytené aj na videu či screenshotoch.

FOTO Takto bude vyzerať nový TouchWiz na GALAXY S6, príde s Android 6.0

Samsung sa každou veľkou aktualizáciou svojej grafickej nadstavby operačného systému Android snaží spĺňať neutíchajúce požiadavky zákazníkov a fanklubu. A výnimkou nebude ani nadchádzajúca verzia TouchWiz-u, ktorá príde v aktualizačnom balíčku s verziou 6.0 Marshmallow. Zmeny sa však tentokrát týkajú aj používateľského prostredia.